Fortuna Narodni liga
Czech Republic
League level:
Second Tier
- Number of teams: 16 teams
- Players: 404
- Foreigners: 91 Players 22.5%
- ø-Market value: €165k
- ø-Age: 24.8
Complete Fortuna Narodni liga schedule
This page displays all fixtures for the current season. All matchdays are displayed in chronological order.
1.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Fri 7/26/136:00 PM | ||||||
(5.) C. Budejovice | 2:0 | FC MAS Taborsko (14.) | ||||
Sat 7/27/1310:15 AM | ||||||
(6.) Banik Sokolov | 2:0 | Fastav Zlin (12.) | ||||
(2.) Usti nad Labem | 3:0 | Loko Vltavin (15.) | ||||
5:00 PM | ||||||
(1.) Frydek-Mistek | 5:1 | Bohemians Prague (16.) | ||||
Sun 7/28/1310:15 AM | ||||||
(11.) Viktoria Zizkov | 0:2 | Fotbal Trinec (4.) | ||||
4:30 PM | ||||||
(3.) Baník Most 1909 | 2:0 | Graffin Vlasim (13.) | ||||
5:00 PM | ||||||
(10.) Varnsdorf | 1:2 | Karvina (7.) | ||||
(9.) Hradec Kralove | 2:2 | Pardubice (8.) |
2.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Fri 8/2/135:30 PM | ||||||
(16.) Bohemians Prague | 0:4 | Graffin Vlasim (7.) | ||||
6:00 PM | ||||||
(1.) C. Budejovice | 4:0 | Viktoria Zizkov (15.) | ||||
Sat 8/3/1310:15 AM | ||||||
(14.) Loko Vltavin | 0:0 | Baník Most 1909 (6.) | ||||
(8.) Fotbal Trinec | 1:2 | Banik Sokolov (2.) | ||||
(9.) Pardubice | 1:1 | Frydek-Mistek (4.) | ||||
5:00 PM | ||||||
(12.) FC MAS Taborsko | 1:1 | Varnsdorf (11.) | ||||
7:00 PM | ||||||
(13.) Fastav Zlin | 0:0 | Usti nad Labem (5.) | ||||
Sun 8/4/135:00 PM | ||||||
(3.) Karvina | 2:1 | Hradec Kralove (10.) |
3.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 8/10/1310:15 AM | ||||||
(3.) Usti nad Labem | 3:1 | Fotbal Trinec (9.) | ||||
(6.) Banik Sokolov | 1:2 | Viktoria Zizkov (11.) | ||||
(10.) Bohemians Prague | 3:0 | Loko Vltavin (16.) | ||||
5:00 PM | ||||||
(1.) Frydek-Mistek | 4:1 | Karvina (7.) | ||||
(5.) Graffin Vlasim | 1:0 | Pardubice (12.) | ||||
Sun 8/11/134:30 PM | ||||||
(4.) Baník Most 1909 | 2:0 | Fastav Zlin (15.) | ||||
5:00 PM | ||||||
(14.) Hradec Kralove | 0:2 | FC MAS Taborsko (8.) | ||||
(13.) Varnsdorf | 0:0 | C. Budejovice (2.) |
4.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Fri 8/16/136:00 PM | ||||||
(16.) Fastav Zlin | 0:1 | Frydek-Mistek (1.) | ||||
(5.) C. Budejovice | 0:3 | Banik Sokolov (2.) | ||||
Sat 8/17/1310:15 AM | ||||||
(8.) Pardubice | 5:1 | Bohemians Prague (15.) | ||||
(13.) Fotbal Trinec | 1:2 | Hradec Kralove (11.) | ||||
(12.) Loko Vltavin | 1:0 | Graffin Vlasim (7.) | ||||
5:00 PM | ||||||
(10.) FC MAS Taborsko | 0:0 | Baník Most 1909 (4.) | ||||
Sun 8/18/1310:15 AM | ||||||
(14.) Viktoria Zizkov | 1:3 | Varnsdorf (9.) | ||||
5:00 PM | ||||||
(3.) Karvina | 6:1 | Usti nad Labem (6.) |
5.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 8/24/1310:15 AM | ||||||
(3.) Banik Sokolov | 1:0 | Varnsdorf (11.) | ||||
(4.) Usti nad Labem | 1:0 | Viktoria Zizkov (14.) | ||||
(15.) Bohemians Prague | 1:3 | Fotbal Trinec (9.) | ||||
(13.) Loko Vltavin | 2:2 | Fastav Zlin (16.) | ||||
5:00 PM | ||||||
(10.) Graffin Vlasim | 0:3 | Karvina (2.) | ||||
(1.) Frydek-Mistek | 3:0 | FC MAS Taborsko (12.) | ||||
Sun 8/25/133:00 PM | ||||||
(7.) Hradec Kralove | 3:2 | C. Budejovice (6.) | ||||
4:30 PM | ||||||
(5.) Baník Most 1909 | 2:2 | Pardubice (8.) |
6.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Thu 8/29/136:00 PM | ||||||
(13.) Fastav Zlin | 2:0 | Bohemians Prague (16.) | ||||
Fri 8/30/136:00 PM | ||||||
(10.) C. Budejovice | 0:2 | Usti nad Labem (3.) | ||||
Sat 8/31/1310:15 AM | ||||||
(11.) Fotbal Trinec | 0:1 | Graffin Vlasim (8.) | ||||
(7.) Pardubice | 1:0 | Loko Vltavin (14.) | ||||
5:00 PM | ||||||
(9.) FC MAS Taborsko | 2:0 | Banik Sokolov (4.) | ||||
Sun 9/1/1310:15 AM | ||||||
(15.) Viktoria Zizkov | 2:2 | Frydek-Mistek (1.) | ||||
4:00 PM | ||||||
(2.) Karvina | 0:0 | Baník Most 1909 (5.) | ||||
5:00 PM | ||||||
(12.) Varnsdorf | 0:3 | Hradec Kralove (6.) |
7.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 9/7/1310:15 AM | ||||||
(5.) Pardubice | 1:0 | Fastav Zlin (14.) | ||||
(2.) Usti nad Labem | 0:0 | Varnsdorf (12.) | ||||
(16.) Loko Vltavin | 0:5 | C. Budejovice (9.) | ||||
(13.) Bohemians Prague | 1:0 | Karvina (3.) | ||||
5:00 PM | ||||||
(1.) Frydek-Mistek | 0:1 | Fotbal Trinec (10.) | ||||
(11.) Graffin Vlasim | 0:3 | FC MAS Taborsko (8.) | ||||
Sun 9/8/134:30 PM | ||||||
(7.) Baník Most 1909 | 2:2 | Viktoria Zizkov (15.) | ||||
5:00 PM | ||||||
(4.) Hradec Kralove | 2:0 | Banik Sokolov (6.) |
8.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Fri 9/13/136:00 PM | ||||||
(13.) Fastav Zlin | 2:1 | Graffin Vlasim (12.) | ||||
(6.) C. Budejovice | 1:0 | Bohemians Prague (14.) | ||||
Sat 9/14/1310:15 AM | ||||||
(9.) Banik Sokolov | 0:2 | Usti nad Labem (1.) | ||||
(10.) Fotbal Trinec | 0:0 | Baník Most 1909 (8.) | ||||
4:00 PM | ||||||
(5.) FC MAS Taborsko | 1:0 | Pardubice (7.) | ||||
Sun 9/15/1310:15 AM | ||||||
(15.) Viktoria Zizkov | 0:1 | Hradec Kralove (3.) | ||||
5:00 PM | ||||||
(11.) Varnsdorf | 1:0 | Frydek-Mistek (4.) | ||||
(2.) Karvina | 3:1 | Loko Vltavin (16.) |
9.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Fri 9/20/134:30 PM | ||||||
(15.) Bohemians Prague | 1:1 | FC MAS Taborsko (6.) | ||||
6:00 PM | ||||||
(11.) Fastav Zlin | 3:0 | Fotbal Trinec (12.) | ||||
Sat 9/21/1310:15 AM | ||||||
(9.) Pardubice | 0:3 | Karvina (1.) | ||||
(3.) Usti nad Labem | 0:2 | Hradec Kralove (2.) | ||||
(16.) Loko Vltavin | 0:2 | Varnsdorf (10.) | ||||
4:30 PM | ||||||
(13.) Graffin Vlasim | 1:5 | Viktoria Zizkov (14.) | ||||
(4.) Frydek-Mistek | 1:1 | Banik Sokolov (8.) | ||||
Sun 9/22/134:00 PM | ||||||
(5.) Baník Most 1909 | 3:2 | C. Budejovice (7.) |
10.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Fri 9/27/136:00 PM | ||||||
(5.) C. Budejovice | 3:0 | Frydek-Mistek (7.) | ||||
Sat 9/28/1310:15 AM | ||||||
(6.) Banik Sokolov | 2:0 | Pardubice (11.) | ||||
4:30 PM | ||||||
(3.) FC MAS Taborsko | 2:0 | Usti nad Labem (4.) | ||||
Sun 9/29/1310:15 AM | ||||||
(13.) Viktoria Zizkov | 1:1 | Bohemians Prague (15.) | ||||
3:00 PM | ||||||
(2.) Hradec Kralove | 4:1 | Baník Most 1909 (8.) | ||||
4:00 PM | ||||||
(1.) Karvina | 1:0 | Fastav Zlin (12.) | ||||
4:30 PM | ||||||
(9.) Varnsdorf | 1:0 | Graffin Vlasim (14.) | ||||
Sat 10/5/1310:15 AM | ||||||
(10.) Fotbal Trinec | 4:2 | Loko Vltavin (16.) |
11.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 10/12/1310:15 AM | ||||||
(10.) Pardubice | 1:1 | C. Budejovice (6.) | ||||
(15.) Bohemians Prague | 2:4 | Varnsdorf (5.) | ||||
(16.) Loko Vltavin | 0:1 | Viktoria Zizkov (12.) | ||||
4:00 PM | ||||||
(9.) Frydek-Mistek | 2:3 | Usti nad Labem (4.) | ||||
(14.) Graffin Vlasim | 1:1 | Hradec Kralove (2.) | ||||
Sun 10/13/133:30 PM | ||||||
(8.) Baník Most 1909 | 0:0 | Banik Sokolov (7.) | ||||
4:00 PM | ||||||
(1.) Karvina | 2:1 | Fotbal Trinec (11.) | ||||
Mon 10/14/136:10 PM | ||||||
(13.) Fastav Zlin | 0:1 | FC MAS Taborsko (3.) |
12.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Fri 10/18/136:00 PM | ||||||
(6.) C. Budejovice | 2:0 | Fastav Zlin (13.) | ||||
Sat 10/19/1310:15 AM | ||||||
(7.) Banik Sokolov | 1:0 | Graffin Vlasim (14.) | ||||
(4.) Usti nad Labem | 4:1 | Bohemians Prague (15.) | ||||
(12.) Fotbal Trinec | 1:2 | Pardubice (8.) | ||||
3:30 PM | ||||||
(3.) FC MAS Taborsko | 3:0 | Loko Vltavin (16.) | ||||
Sun 10/20/1310:15 AM | ||||||
(11.) Viktoria Zizkov | 2:0 | Karvina (2.) | ||||
3:00 PM | ||||||
(1.) Hradec Kralove | 3:0 | Frydek-Mistek (10.) | ||||
3:30 PM | ||||||
(5.) Varnsdorf | 4:0 | Baník Most 1909 (9.) |
13.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Fri 10/25/136:00 PM | ||||||
(14.) Fastav Zlin | 1:2 | Viktoria Zizkov (9.) | ||||
Sat 10/26/1310:15 AM | ||||||
(15.) Bohemians Prague | 1:0 | Hradec Kralove (1.) | ||||
(16.) Loko Vltavin | 4:0 | Banik Sokolov (7.) | ||||
(10.) Pardubice | 1:1 | Varnsdorf (6.) | ||||
(12.) Fotbal Trinec | 1:1 | FC MAS Taborsko (3.) | ||||
2:30 PM | ||||||
(13.) Graffin Vlasim | 2:1 | Usti nad Labem (5.) | ||||
Sun 10/27/132:30 PM | ||||||
(2.) Karvina | 1:2 | C. Budejovice (4.) | ||||
4:30 PM | ||||||
(8.) Baník Most 1909 | 1:0 | Frydek-Mistek (11.) |
14.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Fri 11/1/136:00 PM | ||||||
(6.) C. Budejovice | 0:0 | Graffin Vlasim (13.) | ||||
Sat 11/2/1310:15 AM | ||||||
(3.) Usti nad Labem | 3:1 | Baník Most 1909 (9.) | ||||
(7.) Banik Sokolov | 2:0 | Bohemians Prague (15.) | ||||
2:00 PM | ||||||
(2.) FC MAS Taborsko | 2:1 | Karvina (4.) | ||||
(10.) Frydek-Mistek | 1:0 | Loko Vltavin (16.) | ||||
Sun 11/3/1310:15 AM | ||||||
(8.) Viktoria Zizkov | 2:0 | Pardubice (11.) | ||||
2:00 PM | ||||||
(5.) Varnsdorf | 3:1 | Fotbal Trinec (12.) | ||||
3:00 PM | ||||||
(1.) Hradec Kralove | 2:0 | Fastav Zlin (14.) |
15.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Fri 11/8/136:00 PM | ||||||
(14.) Fastav Zlin | 0:1 | Varnsdorf (4.) | ||||
Sat 11/9/1310:15 AM | ||||||
(16.) Loko Vltavin | 1:1 | Hradec Kralove (2.) | ||||
(11.) Pardubice | 0:1 | Usti nad Labem (3.) | ||||
(15.) Bohemians Prague | 0:2 | Baník Most 1909 (8.) | ||||
(13.) Fotbal Trinec | 1:3 | C. Budejovice (5.) | ||||
2:00 PM | ||||||
(12.) Graffin Vlasim | 1:1 | Frydek-Mistek (10.) | ||||
(1.) FC MAS Taborsko | 1:0 | Viktoria Zizkov (9.) | ||||
Sun 11/10/132:00 PM | ||||||
(6.) Karvina | 1:1 | Banik Sokolov (7.) |
16.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 11/16/1310:15 AM | ||||||
(4.) Usti nad Labem | 0:2 | Fastav Zlin (14.) | ||||
(8.) Banik Sokolov | 0:0 | Fotbal Trinec (12.) | ||||
1:30 PM | ||||||
(10.) Frydek-Mistek | 1:1 | Pardubice (11.) | ||||
(13.) Graffin Vlasim | 0:1 | Bohemians Prague (15.) | ||||
Sun 11/17/1310:15 AM | ||||||
(9.) Viktoria Zizkov | 1:0 | C. Budejovice (5.) | ||||
1:30 PM | ||||||
(3.) Varnsdorf | 2:2 | FC MAS Taborsko (2.) | ||||
3:15 PM | ||||||
(7.) Baník Most 1909 | 4:1 | Loko Vltavin (16.) | ||||
Mon 11/18/136:10 PM | ||||||
(1.) Hradec Kralove | 2:1 | Karvina (6.) |
17.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Fri 3/7/146:00 PM | ||||||
(3.) C. Budejovice | 1:0 | Varnsdorf (4.) | ||||
Sat 3/8/1410:15 AM | ||||||
(11.) Pardubice | 2:0 | Graffin Vlasim (14.) | ||||
(12.) Fotbal Trinec | 1:0 | Usti nad Labem (5.) | ||||
(16.) Loko Vltavin | 1:0 | Bohemians Prague (15.) | ||||
2:30 PM | ||||||
(1.) FC MAS Taborsko | 2:1 | Hradec Kralove (2.) | ||||
6:00 PM | ||||||
(13.) Fastav Zlin | 2:1 | Baník Most 1909 (8.) | ||||
Sun 3/9/1410:15 AM | ||||||
(9.) Viktoria Zizkov | 1:2 | Banik Sokolov (6.) | ||||
2:30 PM | ||||||
(7.) Karvina | 0:0 | Frydek-Mistek (10.) |
18.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 3/15/1410:15 AM | ||||||
(4.) Banik Sokolov | 1:0 | C. Budejovice (5.) | ||||
(3.) Usti nad Labem | 2:1 | Karvina (8.) | ||||
(15.) Bohemians Prague | 0:3 | Pardubice (10.) | ||||
2:30 PM | ||||||
(11.) Frydek-Mistek | 0:0 | Fastav Zlin (12.) | ||||
(14.) Graffin Vlasim | 2:1 | Loko Vltavin (16.) | ||||
Sun 3/16/142:30 PM | ||||||
(6.) Varnsdorf | 0:1 | Viktoria Zizkov (9.) | ||||
3:00 PM | ||||||
(1.) Hradec Kralove | 3:1 | Fotbal Trinec (13.) | ||||
5:00 PM | ||||||
(7.) Baník Most 1909 | 2:1 | FC MAS Taborsko (2.) |
19.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Fri 3/21/146:00 PM | ||||||
(5.) C. Budejovice | 1:1 | Hradec Kralove (2.) | ||||
Sat 3/22/1410:15 AM | ||||||
(12.) Fotbal Trinec | 3:0 | Bohemians Prague (16.) | ||||
(10.) Pardubice | 3:0 | Baník Most 1909 (9.) | ||||
3:00 PM | ||||||
(1.) FC MAS Taborsko | 2:0 | Frydek-Mistek (11.) | ||||
6:00 PM | ||||||
(13.) Fastav Zlin | 1:2 | Loko Vltavin (15.) | ||||
Sun 3/23/1410:15 AM | ||||||
(8.) Viktoria Zizkov | 2:0 | Usti nad Labem (4.) | ||||
3:00 PM | ||||||
(3.) Varnsdorf | 5:0 | Banik Sokolov (6.) | ||||
(7.) Karvina | 2:0 | Graffin Vlasim (14.) |
20.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 3/29/1410:15 AM | ||||||
(7.) Usti nad Labem | 1:2 | C. Budejovice (3.) | ||||
(16.) Bohemians Prague | 0:1 | Fastav Zlin (12.) | ||||
(15.) Loko Vltavin | 0:0 | Pardubice (9.) | ||||
(8.) Banik Sokolov | 1:1 | FC MAS Taborsko (2.) | ||||
3:00 PM | ||||||
(11.) Frydek-Mistek | 0:2 | Viktoria Zizkov (5.) | ||||
(14.) Graffin Vlasim | 4:3 | Fotbal Trinec (13.) | ||||
Sun 3/30/143:00 PM | ||||||
(1.) Hradec Kralove | 3:1 | Varnsdorf (6.) | ||||
4:00 PM | ||||||
(10.) Baník Most 1909 | 1:4 | Karvina (4.) |
21.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Fri 4/4/146:00 PM | ||||||
(3.) C. Budejovice | 1:0 | Loko Vltavin (15.) | ||||
Sat 4/5/1410:15 AM | ||||||
(8.) Banik Sokolov | 0:0 | Hradec Kralove (2.) | ||||
(13.) Fotbal Trinec | 0:0 | Frydek-Mistek (12.) | ||||
4:30 PM | ||||||
(1.) FC MAS Taborsko | 2:0 | Graffin Vlasim (14.) | ||||
6:00 PM | ||||||
(11.) Fastav Zlin | 2:1 | Pardubice (9.) | ||||
Sun 4/6/1410:15 AM | ||||||
(4.) Viktoria Zizkov | 2:0 | Baník Most 1909 (10.) | ||||
4:30 PM | ||||||
(5.) Karvina | 1:1 | Bohemians Prague (16.) | ||||
(6.) Varnsdorf | 0:0 | Usti nad Labem (7.) |
22.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 4/12/1410:15 AM | ||||||
(16.) Bohemians Prague | 0:3 | C. Budejovice (3.) | ||||
(9.) Pardubice | 1:0 | FC MAS Taborsko (2.) | ||||
(15.) Loko Vltavin | 0:1 | Karvina (4.) | ||||
(6.) Usti nad Labem | 2:0 | Banik Sokolov (8.) | ||||
4:30 PM | ||||||
(14.) Graffin Vlasim | 1:0 | Fastav Zlin (13.) | ||||
(12.) Frydek-Mistek | 0:0 | Varnsdorf (7.) | ||||
Sun 4/13/145:00 PM | ||||||
(1.) Hradec Kralove | 0:0 | Viktoria Zizkov (5.) | ||||
(10.) Baník Most 1909 | 0:2 | Fotbal Trinec (11.) |
23.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Fri 4/18/146:00 PM | ||||||
(3.) C. Budejovice | 4:1 | Baník Most 1909 (10.) | ||||
Sat 4/19/1410:15 AM | ||||||
(8.) Banik Sokolov | 0:1 | Frydek-Mistek (11.) | ||||
(13.) Fotbal Trinec | 2:2 | Fastav Zlin (14.) | ||||
5:00 PM | ||||||
(2.) FC MAS Taborsko | 3:2 | Bohemians Prague (16.) | ||||
Sun 4/20/1410:15 AM | ||||||
(5.) Viktoria Zizkov | 0:1 | Graffin Vlasim (12.) | ||||
5:00 PM | ||||||
(1.) Hradec Kralove | 3:1 | Usti nad Labem (6.) | ||||
(7.) Varnsdorf | 2:2 | Loko Vltavin (15.) | ||||
(4.) Karvina | 3:0 | Pardubice (9.) |
24.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 4/26/1410:15 AM | ||||||
(15.) Loko Vltavin | 1:1 | Fotbal Trinec (14.) | ||||
(6.) Usti nad Labem | 1:2 | FC MAS Taborsko (2.) | ||||
(16.) Bohemians Prague | 0:4 | Viktoria Zizkov (5.) | ||||
(9.) Pardubice | 1:2 | Banik Sokolov (7.) | ||||
5:00 PM | ||||||
(10.) Graffin Vlasim | 3:0 | Varnsdorf (8.) | ||||
(13.) Frydek-Mistek | 0:2 | C. Budejovice (3.) | ||||
6:00 PM | ||||||
(11.) Fastav Zlin | 3:0 | Karvina (4.) | ||||
Sun 4/27/143:30 PM | ||||||
(12.) Baník Most 1909 | 0:1 | Hradec Kralove (1.) |
25.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Thu 5/1/144:00 PM | ||||||
(10.) Fotbal Trinec | 3:2 | Karvina (5.) | ||||
Fri 5/2/146:00 PM | ||||||
(2.) C. Budejovice | 1:0 | Pardubice (9.) | ||||
Sat 5/3/1410:15 AM | ||||||
(6.) Usti nad Labem | 2:1 | Frydek-Mistek (14.) | ||||
(7.) Banik Sokolov | 3:1 | Baník Most 1909 (13.) | ||||
5:00 PM | ||||||
(3.) FC MAS Taborsko | 1:1 | Fastav Zlin (12.) | ||||
Sun 5/4/1410:15 AM | ||||||
(4.) Viktoria Zizkov | 3:2 | Loko Vltavin (15.) | ||||
5:00 PM | ||||||
(8.) Varnsdorf | 2:3 | Bohemians Prague (16.) | ||||
(1.) Hradec Kralove | 4:2 | Graffin Vlasim (11.) |
26.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 5/10/1410:15 AM | ||||||
(15.) Loko Vltavin | 1:4 | FC MAS Taborsko (1.) | ||||
(10.) Pardubice | 0:1 | Fotbal Trinec (9.) | ||||
(16.) Bohemians Prague | 1:3 | Usti nad Labem (5.) | ||||
5:00 PM | ||||||
(11.) Frydek-Mistek | 3:1 | Hradec Kralove (2.) | ||||
(13.) Graffin Vlasim | 0:4 | Banik Sokolov (6.) | ||||
6:00 PM | ||||||
(12.) Fastav Zlin | 1:1 | C. Budejovice (3.) | ||||
Sun 5/11/145:00 PM | ||||||
(7.) Karvina | 1:1 | Viktoria Zizkov (4.) | ||||
(14.) Baník Most 1909 | 0:2 | Varnsdorf (8.) |
27.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Fri 5/16/145:00 PM | ||||||
(6.) Usti nad Labem | 1:2 | Graffin Vlasim (12.) | ||||
Sun 5/18/1410:15 AM | ||||||
(5.) Viktoria Zizkov | 0:1 | Fastav Zlin (10.) | ||||
5:00 PM | ||||||
(7.) Varnsdorf | 2:1 | Pardubice (13.) | ||||
(1.) FC MAS Taborsko | 4:0 | Fotbal Trinec (11.) | ||||
(2.) Hradec Kralove | 4:1 | Bohemians Prague (16.) | ||||
(3.) C. Budejovice | 4:0 | Karvina (8.) | ||||
(4.) Banik Sokolov | 2:1 | Loko Vltavin (15.) | ||||
Wed 5/21/145:30 PM | ||||||
(9.) Frydek-Mistek | 3:0 | Baník Most 1909 (14.) |
28.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 5/24/1410:15 AM | ||||||
(9.) Fotbal Trinec | 1:0 | Varnsdorf (8.) | ||||
(13.) Pardubice | 0:2 | Viktoria Zizkov (4.) | ||||
(16.) Bohemians Prague | 1:1 | Banik Sokolov (5.) | ||||
(15.) Loko Vltavin | 2:2 | Frydek-Mistek (10.) | ||||
5:00 PM | ||||||
(12.) Graffin Vlasim | 0:1 | C. Budejovice (1.) | ||||
6:00 PM | ||||||
(11.) Fastav Zlin | 1:1 | Hradec Kralove (3.) | ||||
Sun 5/25/145:00 PM | ||||||
(14.) Baník Most 1909 | 2:1 | Usti nad Labem (7.) | ||||
(6.) Karvina | 0:0 | FC MAS Taborsko (2.) |
29.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 5/31/144:00 PM | ||||||
(3.) Hradec Kralove | 2:0 | Loko Vltavin (15.) | ||||
(7.) Varnsdorf | 2:1 | Fastav Zlin (12.) | ||||
(11.) Frydek-Mistek | 0:2 | Graffin Vlasim (10.) | ||||
(14.) Baník Most 1909 | 2:0 | Bohemians Prague (16.) | ||||
(4.) Viktoria Zizkov | 0:2 | FC MAS Taborsko (2.) | ||||
(8.) Usti nad Labem | 0:1 | Pardubice (13.) | ||||
(5.) Banik Sokolov | 1:3 | Karvina (6.) | ||||
(1.) C. Budejovice | 3:0 | Fotbal Trinec (9.) |
30.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Wed 6/4/145:00 PM | ||||||
(15.) Bohemians Prague | 7:1 | Frydek-Mistek (14.) | ||||
(12.) Graffin Vlasim | 0:4 | Baník Most 1909 (11.) | ||||
(13.) Pardubice | 0:1 | Hradec Kralove (2.) | ||||
(16.) Loko Vltavin | 0:0 | Usti nad Labem (8.) | ||||
(9.) Fotbal Trinec | 1:0 | Viktoria Zizkov (5.) | ||||
(7.) Karvina | 1:2 | Varnsdorf (4.) | ||||
(10.) Fastav Zlin | 5:0 | Banik Sokolov (6.) | ||||
(3.) FC MAS Taborsko | 0:6 | C. Budejovice (1.) |