For using this site, please activate JavaScript.

Matches Jan 25, 2020

Matchday 19
SC Freiburg SC Freiburg 3:30 PM SC Paderborn 07 SC Paderborn
 
Union Berlin 1.FC Union Berlin 3:30 PM FC Augsburg FC Augsburg
 
Bor. M'gladbach Borussia Mönchengladbach 3:30 PM 1.FSV Mainz 05 1.FSV Mainz 05
 
VfL Wolfsburg VfL Wolfsburg 3:30 PM Hertha BSC Hertha BSC
 
E. Frankfurt Eintracht Frankfurt 3:30 PM RB Leipzig RB Leipzig
 
Bayern Munich Bayern Munich 6:30 PM FC Schalke 04 FC Schalke 04
Matchday 21
Carl Zeiss Jena FC Carl Zeiss Jena 2:00 PM Preußen Münster Preußen Münster
 
Hansa Rostock FC Hansa Rostock 2:00 PM Hallescher FC Hallescher FC
 
MSV Duisburg MSV Duisburg 2:00 PM FC Ingolstadt 04 FC Ingolstadt
 
Chemnitzer FC Chemnitzer FC 2:00 PM FC Viktoria Köln Viktoria Köln
 
1.FC K'lautern 1.FC Kaiserslautern 2:00 PM SG Sonnenhof Großaspach Sonnenhof-Gr.
 
SV Meppen SV Meppen 2:00 PM SV Waldhof Mannheim Waldh. Mannheim
 
1.FC Magdeburg 1.FC Magdeburg 2:00 PM FSV Zwickau FSV Zwickau
 
Würzb. Kickers Würzburger Kickers 2:00 PM SpVgg Unterhaching Unterhaching
 
1860 Munich TSV 1860 Munich 2:00 PM Eintracht Braunschweig E. Braunschweig
 
KFC Uerdingen KFC Uerdingen 05 2:00 PM FC Bayern Munich II FC Bayern II
  Espanyol RCD Espanyol Barcelona 1:00 PM Athletic Bilbao Athletic
 
Valencia Valencia CF 4:00 PM FC Barcelona FC Barcelona
  Alavés Deportivo Alavés 6:30 PM Villarreal CF Villarreal
 
Sevilla FC Sevilla FC 9:00 PM Granada CF Granada CF
  SPAL SPAL 3:00 PM Bologna FC 1909 Bologna
  Fiorentina ACF Fiorentina 6:00 PM Genoa CFC Genoa
  Torino Torino FC 8:45 PM Atalanta BC Atalanta
  Saint-Étienne AS Saint-Étienne 8:00 PM Nîmes Olympique Nîmes Olympique
  Stade Brest 29 Stade Brest 29 8:00 PM SC Amiens SC Amiens
  FC Nantes FC Nantes 8:00 PM FC Girondins Bordeaux G. Bordeaux
  Monaco AS Monaco 8:00 PM RC Strasbourg Alsace R. Strasbourg
  OGC Nice OGC Nice 8:00 PM Stade Rennais FC Stade Rennais
  Marseille Olympique Marseille 8:00 PM SCO Angers SCO Angers
  Olympique Lyon Olympique Lyon 8:00 PM FC Toulouse Toulouse
  Montpellier HSC Montpellier 8:00 PM FCO Dijon Dijon
  LOSC Lille LOSC Lille 8:00 PM Paris Saint-Germain Paris SG
  Reims Stade Reims 8:00 PM FC Metz FC Metz
Matchday 19
NE Xamax Neuchâtel Xamax FCS 7:00 PM Servette FC Servette FC
 
FC Zürich FC Zürich 7:00 PM FC Luzern FC Luzern
Matchday 20 Heerenveen SC Heerenveen 6:30 PM AZ Alkmaar AZ Alkmaar
 
RKC Waalwijk RKC Waalwijk 7:45 PM VVV-Venlo VVV-Venlo
  Heracles Almelo Heracles Almelo 7:45 PM Feyenoord Rotterdam Feyenoord
  Sparta R. Sparta Rotterdam 8:45 PM Fortuna Sittard Fortuna Sittard
Matchday 19 Y. Malatya U19 Yeni Malatyaspor U19 2:00 PM Trabzonspor U19 Trabzonspor U19
  Kasimpasa U19 Kasimpasa U19 2:00 PM Alanyaspor U19 Alanyaspor U19
  Osmanlispor U19 Osmanlispor FK U19 2:00 PM Antalyaspor U19 Antalyaspor U19
  Fenerbahce U19 Fenerbahce SK U19 2:00 PM Istanbul Basaksehir FK U19 Basaksehir U19
  Altinordu U19 Altinordu FK U19 2:00 PM Bursaspor U19 Bursaspor U19
  Sivasspor U19 Sivasspor U19 2:00 PM Boluspor U19 Boluspor U19
  Konyaspor U19 Konyaspor U19 2:00 PM Galatasaray SK U19 Galatasaray U19
  Göztepe U19 Göztepe U19 2:00 PM Besiktas JK U19 Besiktas U19
  Kayserispor U19 Kayserispor U19 2:00 PM MKE Ankaragücü U19 Ankaragücü U19
 
Kayserispor Kayserispor 12:00 PM MKE Ankaragücü Ankaragücü
 
Kasimpasa Kasimpasa 3:00 PM Alanyaspor Alanyaspor
 
Fenerbahce Fenerbahce SK 6:00 PM Istanbul Basaksehir FK Basaksehir
Matchday 23 St. Johnstone St. Johnstone FC 4:00 PM Kilmarnock FC Kilmarnock FC
  Celtic Celtic FC 4:00 PM Ross County FC Ross County
  Hamilton Acad. Hamilton Academical FC 4:00 PM Livingston FC Livingston FC
  Motherwell FC Motherwell FC 4:00 PM Hibernian FC Hibernian FC
  RSC Charleroi RSC Charleroi 6:00 PM KV Mechelen KV Mechelen
  Mouscron Royal Excel Mouscron 8:00 PM Sint-Truidense VV Sint-Truiden
  Waasl.-Beveren Waasland-Beveren 8:00 PM KAS Eupen KAS Eupen
  KAA Gent KAA Gent 8:30 PM KRC Genk KRC Genk
  RE Virton Royal Excelsior Virton 5:00 PM K. Beerschot V.A. Beerschot V.A.
  KVC Westerlo KVC Westerlo 8:30 PM KSV Roeselare KSV Roeselare
Matchday 19 Dessel Sport KFC Dessel Sport 7:30 PM KVC Winkel Sport KVC Winkel Sp.
  Thes Sport KVV Thes Sport 7:30 PM Olympic Club Charleroi Farciennes Olym. Charleroi
  RWDM RWD Molenbeek (2015) 8:00 PM RFC Lüttich RFC Lüttich
  KSK Heist KSK Heist 8:00 PM Patro Eisden Maasmechelen Patro Eisden
  RFC Seraing RFC Seraing 8:00 PM FCV Dender EH FCV Dender EH
  SK Deinze KMSK Deinze 8:00 PM KSK Lierse Kempenzonen KSK Lierse Kem.
  UR La Louvière UR La Louvière Centre 8:00 PM URSL Visé URSL Visé
  AFC Tubize AFC Tubize 8:00 PM FC Rupel Boom Rupel Boom
Matchday 17 Ferencváros Ferencvárosi TC 2:55 PM Paksi FC Paksi FC
  Mezőkövesd Mezőkövesd Zsóry FC 5:00 PM Kisvárda FC Kisvárda
  Zalaegerszeg Zalaegerszegi TE FC 5:00 PM Diósgyőri VTK Diósgyőr
  Debrecen Debreceni VSC 5:00 PM Újpest FC Újpest FC
  Kaposvár Kaposvári Rákóczi FC 5:00 PM Puskás Akadémia FC Puskás AFC
  Fehérvár MOL Fehérvár FC 5:00 PM Budapest Honvéd FC Honvéd
  CA Rosario Club Atlético Rosario Central 1:45 AM Club Atlético Huracán Huracán
  CA Unión Club Atlético Unión 1:45 AM Asociación Atlética Argentinos Juniors Argentinos Jrs.
  Arsenal FC Arsenal Fútbol Club 9:35 PM Club Atlético Newell's Old Boys Newell's
  San Lorenzo Club Atlético San Lorenzo de Almagro 11:40 PM Club Estudiantes de La Plata Estudiantes
  Central Córdoba Club Atlético Central Córdoba (SdE) 11:40 PM Club Atlético Colón CA Colón
Matchday 1 Rionegro Águila Rionegro Águilas 12:01 AM Jaguares de Córdoba Jaguares FC
  Once Caldas Once Caldas 2:05 AM Independiente Santa Fe Indep. Santa Fe
  Envigado Envigado FC 8:00 PM Boyacá Chicó FC Boyacá Chicó
  A. Bucaramanga Atlético Bucaramanga 10:05 PM Deportivo Cali Deportivo Cali
Matchday 15 Abha Abha Club 3:55 PM Al-Faisaly Harmah Faisaly
  Shabab Al-Shabab Riyadh 6:10 PM Al-Hilal Riyadh Hilal
  Ittihad Al-Ittihad Jeddah 8:10 PM Al-Adalh FC Al-Adalh FC
Matchday 16 Central Coast Central Coast Mariners 12:00 AM Brisbane Roar Brisbane Roar
  Melbourne City Melbourne City FC 12:00 AM Perth Glory Perth Glory
Matchday 22 Clyde FC Clyde FC 4:00 PM East Fife FC East Fife
  Falkirk FC Falkirk FC 4:00 PM Forfar Athletic FC Forfar Athletic
  Peterhead FC Peterhead FC 4:00 PM Dumbarton FC Dumbarton FC
  Raith Rovers Raith Rovers FC 4:00 PM Montrose FC Montrose
  Airdrieonians Airdrieonians FC 4:00 PM Stranraer FC Stranraer
Matchday 19 Ter Leede VV Ter Leede 2:30 PM BVV Barendrecht Barendrecht
  DOVO VV DOVO Veenendaal 2:30 PM Odin '59 Heemskerk Odin '59
  Hoek HSV Hoek 2:30 PM Harkemase Boys Harkemase Boys
  DVS '33 DVS '33 Ermelo 2:30 PM Ajax Amateurs Ajax Amateurs
  Excelsior '31 Excelsior '31 Rijssen 2:30 PM VVOG Harderwijk VVOG
  Sparta Nijkerk Sparta Nijkerk 3:00 PM VV SteDoCo SteDoCo
  ONS Sneek ONS Sneek 3:00 PM FC Lisse FC Lisse
  Almere City U21 Almere City FC U21 6:00 PM VV Goes VV Goes
Matchday 29 Reading Reading FC 4:00 PM Bristol City Bristol City
  Stoke City Stoke City 4:00 PM Swansea City Swansea
Matchday 22 Cowdenbeath FC Cowdenbeath FC 4:00 PM Brechin City FC Brechin City
  Queen's Park Queen's Park FC 4:00 PM Albion Rovers FC Albion Rovers
  Stenhousemuir Stenhousemuir FC 4:00 PM Edinburgh City FC Edinburgh City
  Stirling Stirling Albion FC 4:00 PM Elgin City FC Elgin City
  Cove Rangers Cove Rangers FC 4:00 PM Annan Athletic FC Annan Athletic
Group A FC Honka FC Honka 1:00 PM Helsinki IFK Helsinki IFK
  HJK Helsinki HJK Helsinki 1:30 PM Turun Palloseura TPS
  FC Inter FC Inter Turku 3:15 PM IFK Mariehamn IFK Mariehamn
Group B RoPS Rovaniemen Palloseura 2:00 PM SJK Seinäjoki SJK Seinäjoki
  FC Lahti FC Lahti 2:00 PM Ilves Tampere Ilves
  FC Haka FC Haka 2:30 PM Kuopion Palloseura KuPS
Group C Ekenäs IF Ekenäs IF 2:00 PM IF Gnistan IF Gnistan
  Mikkelin Mikkelin Palloilijat 3:00 PM Myllykosken Pallo -47 MYPA
Group D Kokkolan PV Kokkolan Pallo-Veikot 3:00 PM AC Oulu AC Oulu
  FF Jaro FF Jaro 3:15 PM AC Kajaani AC Kajaani
  VPS Vaasan Palloseura 6:00 PM SJK Seinäjoki II SJK II
Matchday 3 Chin Utd. Chin United 12:00 AM Hantharwady United FC Hantharwady U.
  Sagaing Utd. Sagaing United 12:00 AM Shan United FC Shan Utd.
  S. Myanmar FC Southern Myanmar FC 12:00 AM Magwe FC Magwe FC
Matchday 29 Portsmouth Portsmouth FC 4:00 PM Milton Keynes Dons MK Dons
  Burton Albion Burton Albion 4:00 PM Accrington Stanley Accrington
  Rochdale Rochdale AFC 4:00 PM Gillingham FC Gillingham FC
  Bristol Rovers Bristol Rovers 4:00 PM Fleetwood Town Fleetwood
  Peterborough Peterborough United 4:00 PM Rotherham United Rotherham
  Coventry Coventry City 4:00 PM Wycombe Wanderers Wycombe
  Sunderland Sunderland AFC 4:00 PM Doncaster Rovers Doncaster
  Shrewsbury Shrewsbury Town 4:00 PM Bolton Wanderers Bolton
  Oxford United Oxford United 4:00 PM AFC Wimbledon AFC Wimbledon
  Blackpool Blackpool FC 4:00 PM Tranmere Rovers Tranmere Rovers
  Ipswich Ipswich Town 4:00 PM Lincoln City Lincoln City
  Macclesfield Macclesfield Town 3:00 PM Forest Green Rovers Forest Green
  Stevenage Stevenage FC 3:00 PM Plymouth Argyle Plymouth
  Cheltenham Cheltenham Town 3:00 PM Northampton Town Northampt. Town
  Mansfield Town Mansfield Town 3:00 PM Bradford City Bradford
  Swindon Town Swindon Town 3:00 PM Port Vale FC Port Vale
  Crawley Town Crawley Town 3:00 PM Grimsby Town Grimsby Town
  Morecambe FC Morecambe FC 3:00 PM Cambridge United Cambridge Utd.
  Exeter City Exeter City 3:00 PM Colchester United Colchester Utd.
  Salford Salford City 3:00 PM Oldham Athletic Oldham Athletic
  Leyton Orient Leyton Orient 3:00 PM Newport County Newport County
  Scunthorpe Utd. Scunthorpe United 3:00 PM Crewe Alexandra Crewe Alexandra
  Carlisle United Carlisle United 3:00 PM Walsall FC Walsall
Matchday 32 Chesterfield FC Chesterfield FC 4:00 PM AFC Fylde Fylde
  Sutton Utd Sutton United 4:00 PM Solihull Moors Solihull Moors
  Dag & Red FC Dagenham & Redbridge FC 4:00 PM Notts County Notts County
  Boreham Wood Boreham Wood FC 4:00 PM Barrow AFC Barrow
  Maidenhead Utd. Maidenhead United 4:00 PM Eastleigh FC Eastleigh FC
  Bromley Bromley FC 4:00 PM Barnet FC Barnet
  Chorley FC Chorley FC 4:00 PM FC Halifax Town Halifax Town
  Hartlepool Utd. Hartlepool United 4:00 PM Stockport County Stockport
  Dover Athletic Dover Athletic 4:00 PM Aldershot Town Aldershot Town
  Harrogate Town Harrogate Town 4:00 PM Wrexham AFC Wrexham
  Woking FC Woking FC 4:00 PM Yeovil Town Yeovil Town
  Torquay United Torquay United FC 4:00 PM Ebbsfleet United Ebbsfleet Utd
Matchday 27 Dungannon Dungannon Swifts 4:00 PM Institute FC Institute FC
  Larne FC Larne FC 4:00 PM Glentoran FC Glentoran
  Carrick Rangers Carrick Rangers 4:00 PM Warrenpoint Town FC Warrenpoint
  Linfield Linfield FC 4:00 PM Glenavon FC Glenavon
  Coleraine Coleraine FC 4:00 PM Cliftonville FC Cliftonville
  Crusaders Crusaders FC 4:00 PM Ballymena United Ballymena
Matchday 26 Ballyclare Ballyclare Comrades FC 12:00 AM Queen's University Queen's Uni
  Dergview Dergview FC 12:00 AM Portadown FC Portadown
  PSNI FC PSNI FC 12:00 AM Dundela FC Dundela FC
  Ballinamallard Ballinamallard United 4:00 PM Ards FC Ards FC
  Loughgall Loughgall FC 4:00 PM Knockbreda FC Knockbreda FC
  Newry City Newry City AFC 4:00 PM Harland & Wolff Welders HW Welders
Matchday 11 Banbridge Banbridge Town 12:00 AM Lurgan Celtic FC Lurgan Celtic
  Newington YC Newington YC 12:00 AM Portstewart FC Portstewart FC
  Dollingstown FC Dollingstown FC 12:00 AM Bangor FC Bangor
  Lisburn FC Lisburn Distillery FC 12:00 AM Armagh City FC Armagh City FC
  Tobermore Tobermore United FC 12:00 AM Limavady United Limavady United
  Moyola Park Moyola Park AFC 12:00 AM Annagh United FC Annagh United
Matchday 21 Pordenone Pordenone Calcio 12:00 AM Delfino Pescara 1936 Pescara
  Virtus Entella Virtus Entella 12:00 AM US Cremonese Cremonese
  Crotone FC Crotone 12:00 AM Spezia Calcio Spezia Calcio
  Ascoli Ascoli Calcio 12:00 AM Frosinone Calcio Frosinone
  Venezia Venezia FC 12:00 AM Trapani Calcio Trapani
  Cittadella AS Cittadella 12:00 AM Benevento Calcio Benevento
  AC Pisa AC Pisa 1909 12:00 AM SS Juve Stabia Juve Stabia
  FC Empoli FC Empoli 12:00 AM Chievo Verona Chievo Verona
  Perugia AC Perugia Calcio 12:00 AM AS Livorno AS Livorno
  Salernitana US Salernitana 1919 12:00 AM Cosenza Calcio Cosenza
Matchday 25 Sporting Gijón Sporting Gijón 4:00 PM CF Fuenlabrada CF Fuenlabrada
  SD Huesca SD Huesca 4:00 PM CD Lugo CD Lugo
  UD Las Palmas UD Las Palmas 6:15 PM CD Tenerife CD Tenerife
  Cádiz CF Cádiz CF 9:00 PM Racing Santander Racing
Matchday 28 Leixões Sub-23 Leixões SC Sub-23 12:00 AM Belenenses SAD U23 Belenenses U23
  Sporting CP U23 Sporting CP U23 12:00 AM CD Cova da Piedade U23 Cova Piedade 23
  Rio Ave U23 Rio Ave FC U23 12:00 AM Vitória de Guimarães SC U23 Vitória SC U23
  Marítimo U23 CS Marítimo U23 12:00 AM Estoril Praia U23 Estoril U23
  Famalicão U23 FC Famalicão U23 12:00 AM SL Benfica U23 Benfica U23
  Braga U23 SC Braga U23 12:00 AM Vitória de Setúbal FC U23 Vitória FC U23
  Portimonense 23 Portimonense SC U23 12:00 AM CD Feirense Sub-23 Feirense Sub-23
  Aves U23 CD Aves U23 12:00 AM Académica de Coimbra OAF Sub-23 Académica S23
Matchday 22 Queen o. t. S. Queen of the South FC 4:00 PM Alloa Athletic FC Alloa Athletic
  Arbroath Arbroath FC 4:00 PM Partick Thistle FC Partick Thistle
  Ayr United Ayr United FC 4:00 PM Inverness Caledonian Thistle FC Inverness Cal.
  Dundee United Dundee United FC 4:00 PM Greenock Morton FC Morton
Matchday 19 Stade-Lausanne FC Stade-Lausanne-Ouchy 5:00 PM FC Aarau FC Aarau
  SC Kriens SC Kriens 5:30 PM FC Winterthur FC Winterthur
Matchday 2 FC Haka U19 FC Haka U19 6:15 PM Turun Palloseura U19 TPS U19
Matchday 10 Blackburn U18 Blackburn Rovers U18 1:00 PM Middlesbrough FC U18 Boro U18
  Liverpool U18 Liverpool FC U18 1:30 PM Sunderland AFC U18 Sunderland U18
Matchday 13 Arsenal U18 Arsenal FC U18 1:00 PM Aston Villa U18 Aston Villa U18
Matchday 14 Fulham U18 Fulham FC U18 1:00 PM Leicester City U18 Leicester U18
Matchday 20 H. Kfar Saba Hapoel Kfar Saba 2:00 PM Hapoel Tel Aviv Hapoel Tel Aviv
  Kiryat Shmona Ironi Kiryat Shmona 4:30 PM Hapoel Beer Sheva H. Beer Sheva
  Hapoel Haifa Hapoel Haifa 5:30 PM Hapoel Raanana Hapoel Raanana
  M. Tel Aviv Maccabi Tel Aviv 6:50 PM FC Ashdod FC Ashdod
Matchday 19 W. Nordhausen FSV Wacker Nordhausen 1:30 PM SV Babelsberg 03 Babelsberg 03
Matchday 22 TuS Haltern TuS Haltern 2:00 PM Alemannia Aachen Alem. Aachen
  VfB Homberg VfB Homberg 2:00 PM Sportfreunde Lotte SF Lotte
 
B. Dortmund II Borussia Dortmund II 2:00 PM Wuppertaler SV Wuppertaler SV
  SV Rödinghausen SV Rödinghausen 2:00 PM SV Bergisch Gladbach 09 B. Gladbach 09
  RW Oberhausen Rot-Weiß Oberhausen 2:00 PM SV Bergisch Gladbach 09 B. Gladbach 09
  SV Lippstadt 08 SV Lippstadt 08 2:00 PM FC Schalke 04 II Schalke 04 II
Matchday 2 AZ Alkmaar U17 AZ Alkmaar U17 12:00 PM FC Utrecht U17 FC Utrecht U17
  Feyenoord U17 Feyenoord U17 12:00 PM PSV Eindhoven U17 PSV U17
  Sparta R. U17 Sparta Rotterdam U17 2:30 PM Ajax Amsterdam U17 Ajax U17
  Heerenveen U17 sc Heerenveen U17 3:00 PM PEC Zwolle U17 PEC Zwolle U17
Matchday 18 Anorthosis Anorthosis Famagusta 4:00 PM Doxa Katokopias Doxa Katokopias
  Olympiakos N. Olympiakos Nicosia 6:00 PM Omonia Nicosia Omonia Nikosia
First Round PEPO PEPO Lappeenranta 7:30 PM Järvenpään Palloseura JäPS
Second Round Ilves II Ilves Tampere II 2:30 PM Hämeenlinnan Jalkapalloseura HJS
  Nurmijärvi Nurmijärven Jalkapalloseura 3:30 PM HJK Klubi 04 Helsinki Klubi 04
  FC Viikingit FC Viikingit 6:00 PM FC Honka II FC Honka II
Group A Venezuela U23 Venezuela U23 12:00 AM Ecuador U23 Ecuador U23
  Chile U23 Chile U23 2:30 AM Argentina U23 Argentina U23
Matchday 16 Torino U19 Torino Primavera 12:00 AM Napoli Primavera Napoli U19
  Inter U19 Inter Milan Primavera 12:00 AM Pescara Primavera Pescara U19
  Empoli U19 Empoli Primavera 2:30 PM Juventus Primavera Juventus U19
  Lazio U19 Lazio Primavera 2:30 PM Sassuolo Primavera Sassuolo U19
  Genoa U19 Genoa Primavera 2:30 PM Cagliari Primavera Cagliari U19
  Chievo U19 Chievo Primavera 2:30 PM Roma Primavera Roma U19
  Bologna U19 Bologna Primavera 2:30 PM Fiorentina Primavera Fiorentina U19
  Atalanta U19 Atalanta Primavera 2:30 PM Sampdoria Primavera Sampdoria U19
Matchday 14 Spezia U19 Spezia Primavera 12:00 AM Pordenone Primavera Pordenone U19
  Venezia U19 Venezia Primavera 12:00 AM Milan Primavera Milan U19
  Cittadella U19 Cittadella Primavera 3:00 PM SPAL Primavera SPAL U19
  Parma U19 Parma Primavera 3:00 PM Brescia Primavera Brescia U19
  Verona U19 Hellas Verona Primavera 3:00 PM Virtus Entella Primavera Entella U19
  Udinese U19 Udinese Primavera 3:00 PM Cremonese Primavera Cremonese U19
  Trapani U19 Trapani Primavera 12:00 AM Perugia Primavera Perugia U19
  Salernitana U19 Salernitana Primavera 3:00 PM Frosinone Primavera Frosinone U19
  Pisa U19 Pisa Primavera 3:00 PM Lecce Primavera Lecce U19
  Crotone U19 Crotone Primavera 3:00 PM Livorno Primavera Livorno U19
  Juve Stabia U19 Juve Stabia Primavera 3:00 PM Ascoli Picchio Primavera Ascoli U19
  Benevento U19 Benevento Primavera 3:00 PM Cosenza Primavera Cosenza U19
Matchday 19 Scheveningen SVV Scheveningen 3:30 PM HHC Hardenberg HHC Hardenberg
  IJsselm.vogels VV IJsselmeervogels 3:30 PM GVVV Veenendaal GVVV
  Rijnsburgse B. Rijnsburgse Boys 3:30 PM Excelsior Maassluis Excelsior M
  ASWH ASWH Ambacht 3:30 PM VV Noordwijk Noordwijk
  Quick Boys Quick Boys 3:30 PM Sparta Rotterdam U21 Sparta U21
  Kozakken Boys Kozakken Boys 3:30 PM FC Volendam U21 Volendam U21
  Katwijk VV Katwijk 3:30 PM SV TEC Tiel SV TEC
  AFC Amsterdam AFC Amsterdam 6:00 PM SV Spakenburg Spakenburg
Matchday 17 Machine Sazi Machine Sazi Tabriz 12:30 PM Sepahan FC Sepahan
  Gol Gohar Gol Gohar Sirjan FC 1:00 PM Saipa FC Saipa FC
  Paykan FC Paykan FC 1:00 PM FC Nassaji Mazandaran FC Nassaji M.
  Zob Ahan Zob Ahan Esfahan 1:15 PM Pars Jonoubi Jam Pars Jam
Matchday 20 Golden Arrows Lamontville Golden Arrows 3:00 PM Kaizer Chiefs Kaizer Chiefs
  Stellenbosch FC Stellenbosch FC 3:00 PM Polokwane City FC Polokwane City
  Orlando Pirates Orlando Pirates 6:00 PM AmaZulu FC AmaZulu FC
  Sundowns Mamelodi Sundowns FC 8:15 PM Bloemfontein Celtic Bloemfontein
Matchday 16 Rijnvogels FC Rijnvogels 12:00 AM VV Zwaluwen Vlaardingen Zwaluwen
  Sportlust '46 Sportlust '46 12:00 AM AZSV Aalten AZSV Aalten
  SC Feyenoord SC Feyenoord Rotterdam 12:00 AM CVV de Jodan Boys Jodan Boys
  Smitshoek VV Smitshoek 12:00 AM VV Spijkenisse Spijkenisse
  VV Capelle VV Capelle 12:00 AM FC 's-Gravenzande Gravenzande
  DHSC Utrecht DHSC Utrecht 12:00 AM ARC Alphen aan den Rijn sv ARC
  Achilles '29 Achilles '29 12:00 AM VV Rijsoord VV Rijsoord
  Achilles Veen Achilles Veen 12:00 AM VV Duno Doorwerth VV Duno
  De Dijk ASV De Dijk 12:00 AM HZVV Hoogeveen HZVV Hoogeveen
  Buitenpost VV Buitenpost 12:00 AM Flevo Boys Emmeloord Flevo Boys
  VV Eemdijk VV Eemdijk 12:00 AM ACV Assen ACV Assen
  Genemuiden SC Genemuiden 12:00 AM VV Berkum Berkum
  Swift AVV Swift 12:00 AM NSC Nijkerk NSC Nijkerk
  SV Urk SV Urk 12:00 AM SDC Putten SDC Putten
  RKAV Volendam RKAV Volendam 12:00 AM VV DETO Twenterand DETO
  Staphorst VV Staphorst 12:00 AM VPV Purmersteijn Purmersteijn
Matchday 14 FC Goa FC Goa 12:00 AM Kerala Blasters FC Kerala Blasters
Matchday 9 TRAU FC TRAU FC 9:30 AM Aizawl FC Aizawl FC
  Chennai City Chennai City FC 2:30 PM Quess East Bengal FC East Bengal FC

Select date

Player birthdays

  • Xavi
    Date of birth: Jan 25, 1980  Spain
    Position: Central Midfield
    Market value: -
    Retired
    Age: 40 years

Coach birthdays

  • Uwe Grub
    Date of birth: Jan 25, 1961  Germany
    Function: Manager
    Unknown
    Age: 59 years