For using this site, please activate JavaScript.

Matches Apr 4, 2020

<
Matchday 28
TSG Hoffenheim TSG 1899 Hoffenheim moved 1. FC Köln 1. FC Köln
 
FC Augsburg FC Augsburg moved SC Paderborn 07 SC Paderborn
 
Union Berlin 1.FC Union Berlin moved 1.FSV Mainz 05 1.FSV Mainz 05
 
RB Leipzig RB Leipzig moved Hertha BSC Hertha BSC
 
Bay. Leverkusen Bayer 04 Leverkusen moved VfL Wolfsburg VfL Wolfsburg
 
Bor. Dortmund Borussia Dortmund moved Bayern Munich Bayern Munich
 
FC St. Pauli FC St. Pauli moved 1.FC Heidenheim 1846 1.FC Heidenheim
 
Wehen Wiesbaden SV Wehen Wiesbaden moved SV Sandhausen SV Sandhausen
 
Hannover 96 Hannover 96 moved Karlsruher SC Karlsruher SC
Matchday 32 Aston Villa Aston Villa moved Wolverhampton Wanderers Wolves
  Watford Watford FC moved Southampton FC Southampton
 
Crystal Palace Crystal Palace moved Burnley FC Burnley
 
Arsenal Arsenal FC moved Norwich City Norwich
  Bournemouth AFC Bournemouth moved Newcastle United Newcastle
  Brighton Brighton & Hove Albion moved Manchester United Man Utd
  Sheffield Utd. Sheffield United moved Tottenham Hotspur Spurs
Matchday 30 Cagliari Calcio Cagliari Calcio moved Atalanta BC Atalanta
 
SSC Napoli SSC Napoli moved AS Roma AS Roma
 
Juventus Juventus FC moved Torino FC Torino
Matchday 31 Montpellier HSC Montpellier moved LOSC Lille LOSC Lille
  Toulouse FC Toulouse moved AS Saint-Étienne Saint-Étienne
Matchday 25
SKN St. Pölten SKN St. Pölten moved FC Admira Wacker Mödling Admira Wacker
 
WSG Tirol WSG Tirol moved SV Mattersburg SV Mattersburg
 
Austria Vienna Austria Vienna moved SC Rheindorf Altach SCR Altach
Matchday 24 Spartak Moscow Spartak Moscow moved FK Ufa Ufa
  Rubin Kazan Rubin Kazan moved Lokomotiv Moscow Loko Moscow
  Rostov FK Rostov moved Arsenal Tula Arsenal Tula
Matchday 28
FC Basel FC Basel 1893 moved Neuchâtel Xamax FCS NE Xamax
 
FC Luzern FC Luzern moved FC Thun FC Thun
 
FC St. Gallen FC St. Gallen 1879 moved FC Sion FC Sion
 
BSC Young Boys BSC Young Boys moved FC Lugano FC Lugano
 
FC Zürich FC Zürich moved Servette FC Servette FC
Matchday 29 Sparta R. Sparta Rotterdam moved SC Heerenveen Heerenveen
  VVV-Venlo VVV-Venlo moved Willem II Tilburg Willem II
 
PSV Eindhoven PSV Eindhoven moved Heracles Almelo Heracles Almelo
  FC Utrecht FC Utrecht moved FC Groningen FC Groningen
  AZ Alkmaar AZ Alkmaar moved Vitesse Arnhem Vitesse
Matchday 4 CS U Craiova CS Universitatea Craiova 12:00 AM Astra Giurgiu Astra Giurgiu
  FC Botosani FC Botosani moved CFR Cluj CFR Cluj
  FCSB FCSB 12:00 AM Gaz Metan Medias Gaz Metan
Matchday 28 Konyaspor U19 Konyaspor U19 moved Sivasspor U19 Sivasspor U19
  Osmanlispor U19 Osmanlispor FK U19 moved Besiktas JK U19 Besiktas U19
  Kayserispor U19 Kayserispor U19 moved Altinordu FK U19 Altinordu U19
  Ankaragücü U19 MKE Ankaragücü U19 moved Istanbul Basaksehir FK U19 Basaksehir U19
  Kasimpasa U19 Kasimpasa U19 moved Fenerbahce SK U19 Fenerbahce U19
  Galatasaray U19 Galatasaray SK U19 moved Bursaspor U19 Bursaspor U19
  Alanyaspor U19 Alanyaspor U19 moved Trabzonspor U19 Trabzonspor U19
  Y. Malatya U19 Yeni Malatyaspor U19 moved Göztepe U19 Göztepe U19
  Antalyaspor U19 Antalyaspor U19 moved Boluspor U19 Boluspor U19
 
Kayserispor Kayserispor moved Genclerbirligi Ankara Genclerbirligi
 
Ankaragücü MKE Ankaragücü moved Istanbul Basaksehir FK Basaksehir
 
Galatasaray Galatasaray SK moved Gaziantep FK Gaziantep FK
Matchday 4 FC Poli Iasi FC Politehnica Iasi moved Academica Clinceni Ac. Clinceni
  Sepsi Sf. Gh. Sepsi Sf. Gheorghe moved FC Voluntari FC Voluntari
Matchday 33 Kilmarnock FC Kilmarnock FC moved Livingston FC Livingston FC
  Rangers Rangers FC moved Motherwell FC Motherwell FC
  Ross County Ross County FC moved St. Mirren FC St. Mirren
  St. Johnstone St. Johnstone FC moved Hamilton Academical FC Hamilton Acad.
Matchday 3 Vorskla Vorskla Poltava 12:00 AM Karpaty Lviv Karpaty
  PFK Lviv PFK Lviv 12:00 AM SK Dnipro-1 SK Dnipro-1
  Olimpik Donetsk Olimpik Donetsk 12:00 AM FK Mariupol FK Mariupol
  Desna Desna Chernigiv 12:00 AM Shakhtar Donetsk Shakhtar D.
  Dynamo Kyiv Dynamo Kyiv 12:00 AM FK Oleksandriya FK Oleksandriya
  Zorya Lugansk Zorya Lugansk 12:00 AM Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka
Matchday 28 La Louvière RAAL La Louvière moved Solières Sport Solières
  CS Onhaye CS Onhaye moved RCS Verlaine RCS Verlaine
  RUS Rebecq RUS Rebecq moved RUS Givry RUS Givry
  RFC Meux RFC Meux moved RS Waremmien FC Waremme
  RE Durbuy Royale Entente Durbuy moved RE Acren-Lessines RE Acren
  Thes Sport KVV Thes Sport moved UR La Louvière Centre UR La Louvière
  Dessel Sport KFC Dessel Sport moved FCV Dender EH FCV Dender EH
  KSK Heist KSK Heist moved RFC Lüttich RFC Lüttich
  RWDM RWD Molenbeek (2015) moved KSK Lierse Kempenzonen KSK Lierse Kem.
  Olym. Charleroi Olympic Club Charleroi Farciennes moved RFC Seraing RFC Seraing
  AFC Tubize AFC Tubize moved KMSK Deinze SK Deinze
  Sparta Petegem KFC Sparta Petegem moved FC Knokke FC Knokke
  Zwevezele SKV Zwevezele moved KSCT Menen KSCT Menen
  KVK Westhoek KVK Westhoek moved KSV Temse KSV Temse
  KRC Harelbeke Racing Harelbeke moved FC Gullegem FC Gullegem
  VW Hamme KFC VW Hamme moved KFC Mandel United KFC Mandel Utd.
  Sint-Niklaas SK Sint-Niklaas moved SC Dikkelvenne Dikkelvenne
  KSK Ronse KSK Ronse moved KRC Gent KRC Gent
  Merelbeke KFC Merelbeke moved KSV Oudenaarde KSV Oudenaarde
  SK Londerzeel SK Londerzeel moved AS Verbroedering Geel ASV Geel
  RC Hades RC Hades moved Diegem Sport Diegem Sport
  Berchem Sport Berchem Sport moved Hoogstraten VV Hoogstraten VV
  Bocholt VV Bocholt VV 5:0 KFC Duffel KFC Duffel
Matchday 29 Radnik FK Radnik Surdulica moved FK Radnicki Nis Radnicki Nis
  Indjija FK Indjija moved FK Vojvodina Novi Sad Vojvodina
  Rad FK Rad moved FK Vozdovac Vozdovac
  Napredak FK Napredak Krusevac moved FK Mladost Lucani Mladost
  Proleter FK Proleter Novi Sad moved FK Javor-Matis Ivanjica Javor-Matis
  Macva FK Macva Sabac moved FK Spartak Subotica Spartak
  FK TSC FK TSC Backa Topola moved Red Star Belgrade Red Star
  Partizan FK Partizan Belgrade moved FK Cukaricki Cukaricki
  LKS Lodz LKS Lodz moved Jagiellonia Bialystok Jagiellonia
  Lech Poznan Lech Poznan moved Pogon Szczecin Pogon Szczecin
  Legia Warszawa Legia Warszawa moved Arka Gdynia Arka Gdynia
Matchday 25 Kariana Erden Kariana Erden 12:00 AM Chernomorets Balchik C. Balchik
  B. Galabovo FK Botev Galabovo 12:00 AM FC Lokomotiv Gorna Oryahovitsa Lokomotiv GO
  Ludogorets II PFK Ludogorets Razgrad II 12:00 AM Strumska Slava Strumska Slava
  Spartak Varna Spartak Varna 12:00 AM OFK Pirin Blagoevgrad OFK Pirin
  Hebar P. Hebar Pazardzhik 12:00 AM Septemvri Sofia Septemvri Sofia
  Spartak Pleven PFK Spartak Pleven 12:00 AM PFC Montana PFC Montana
  Neftochimik Neftochimik Burgas 12:00 AM FC Litex Lovetch Litex Lovetch
  Lok. Sofia Lokomotiv Sofia moved OFK Pomorie Pomorie
Matchday 30 NK Aluminij NK Aluminij Kidricevo 5:00 PM NK Celje NK Celje
  Tabor Sezana NK Tabor Sezana 5:00 PM NK Bravo NK Bravo
  NS Mura NS Mura 5:00 PM NK Domzale NK Domzale
  NK Olimpija NK Olimpija Ljubljana 5:00 PM NK Maribor NK Maribor
  Rudar Velenje NK Rudar Velenje 5:00 PM NK Triglav Kranj NK Triglav
Matchday 27 Zalaegerszeg Zalaegerszegi TE FC moved Puskás Akadémia FC Puskás AFC
  Ferencváros Ferencvárosi TC moved Diósgyőri VTK Diósgyőr
  Debrecen Debreceni VSC moved Kaposvári Rákóczi FC Kaposvár
  Mezőkövesd Mezőkövesd Zsóry FC moved Paksi FC Paksi FC
  Fehérvár MOL Fehérvár FC moved Kisvárda FC Kisvárda
  Újpest FC Újpest FC moved Budapest Honvéd FC Honvéd
Matchday 3 Slo. Bratislava Slovan Bratislava moved Spartak Trnava Spartak Trnava
  Ruzomberok MFK Ruzomberok moved MFK Zemplin Michalovce Michalovce
  Dunajska Streda DAC Dunajska Streda moved MSK Zilina MSK Zilina
  Zlate Moravce FC ViOn Zlate Moravce-Vrable moved AS Trencin AS Trencin
  FK Senica FK Senica moved FC Nitra FC Nitra
  Pohronie FK Pohronie moved SKF Sered SKF Sered
Matchday 27 Vorw. Röslau FC Vorwärts Röslau 3:00 PM SpVgg Jahn Forchheim Jahn Forchheim
  Kickers Selb Kickers Selb 3:00 PM SG Quelle Fürth Quelle Fürth
  SV Schwaig SV Schwaig 4:00 PM Baiersdorfer SV Baiersdorfer SV
  SV Mitterteich SV Mitterteich 4:00 PM TuS Feuchtwangen Feuchtwangen
  SC Groß'lohe SC Großschwarzenlohe 4:00 PM FSV Stadeln FSV Stadeln
  TSV Kornburg TSV Kornburg 4:00 PM FSV Erlangen-Bruck FSV Erlangen-B.
  1.FC Geesdorf 1.FC Geesdorf 2:00 PM VfL Frohnlach VfL Frohnlach
  SV Memmelsdorf SV Memmelsdorf 3:00 PM ASV Rimpar ASV Rimpar
  TG Höchberg TG Höchberg 4:00 PM 1.FC Lichtenfels FC Lichtenfels
  SV Friesen SV Friesen 4:00 PM SV Euerbach-Kützberg SV Euerbach-K.
  Alem. Haibach Alemannia Haibach 4:00 PM TuS Röllbach TuS Röllbach
  FC Coburg FC Coburg 4:00 PM DJK Schwebenried Schwebenried
  FT Schweinfurt FT Schweinfurt 4:00 PM TSV Lengfeld (Bay.) TSV Lengfeld
  ASV Dachau ASV Dachau 1:00 PM TSV Ampfing TSV Ampfing
  FC Unterföhring FC Unterföhring 2:00 PM Eintracht Karlsfeld E. Karlsfeld
  FC Töging FC Töging 2:30 PM SC Eintracht Freising SE Freising
  TSV Waldkirchen TSV Waldkirchen 3:00 PM TSV Grünwald TSV Grünwald
  SpVgg Landshut SpVgg Landshut 3:00 PM TuS Holzkirchen TuS Holzkirchen
  TSV Kastl TSV Kastl 4:00 PM Kirchheimer SC Kirchheimer SC
Matchday 24 Phoenix Kisdorf SSC Phoenix Kisdorf 2:00 PM SVT Neumünster SVT Neumünster
  SG Neustrand SG Neustrand 2:00 PM SVE Comet Kiel SVE Comet Kiel
  TSV Klausdorf TSV Klausdorf 3:00 PM TuS Hartenholm TuS Hartenholm
Matchday 21 Eintr. Niesky FV Eintracht Niesky moved SV Germania Mittweida Germ. Mittweida
  Motor Wilsdruff SG Motor Wilsdruff moved FC Blau-Weiß Leipzig BW Leipzig
  BSG Stahl Riesa BSG Stahl Riesa moved Radebeuler BC 08 Radebeuler BC
  VfL Pirna-Copitz VfL Pirna-Copitz moved SV Einheit Kamenz Einheit Kamenz
  FC 1910 Lößnitz FC 1910 Lößnitz moved Budissa Bautzen Budissa Bautzen
  Neustadt/Spree LSV Neustadt/Spree moved SG Taucha 99 SG Taucha 99
  SC 1903 Weimar SC 1903 Weimar moved SV 09 Arnstadt SV 09 Arnstadt
  1.FC Sonneberg 1.FC Sonneberg moved Eintracht Sondershausen Sondershausen
  G. Westvororte TSV Gera Westvororte moved FSV Preußen Bad Langensalza Bad Langensalza
  Heiligenstadt 1.SC 1911 Heiligenstadt moved SV Schott Jena Schott Jena
  BSG Wismut Gera BSG Wismut Gera moved FC Thüringen Weida Thüringen Weida
  E. Eisenberg SV Eintracht Eisenberg moved SV Blau-Weiß Bad Frankenhausen Frankenhausen
  SV Ehrenhain SV Ehrenhain moved FC An der Fahner Höhe FC Fahner Höhe
Matchday 27 Hünfelder SV Hünfelder SV 3:00 PM CSC 03 Kassel CSC 03 Kassel
  OSC Vellmar OSC Vellmar 3:30 PM SG Hombressen/​Udenhausen SG Hombressen
  SSV Sand SSV Sand 4:00 PM SC Willingen SC Willingen
  SG Bad Soden SG Bad Soden 4:00 PM FC Britannia Eichenzell Eichenzell
  Wald-Michelbach Eintracht Wald-Michelbach moved TS Ober-Roden TS Ober-Roden
Matchday 22 FC Radolfzell FC Radolfzell 2:30 PM SV 08 Kuppenheim SV Kuppenheim
  SC Lahr SC Lahr 3:30 PM FC Waldkirch FC Waldkirch
  FC Denzlingen FC Denzlingen 3:30 PM SV Weil SV Weil
  Kehler FV Kehler FV 07 3:30 PM 1.SV Mörsch 1.SV Mörsch
  SV Bühlertal SV Bühlertal 5:00 PM FC Auggen FC Auggen
  SC Pfullendorf SC Pfullendorf 5:00 PM SV Endingen SV Endingen
Matchday 12 San Luis Atlético de San Luis moved CF Pachuca CF Pachuca
  Atlas Atlas Guadalajara moved CF Monterrey Monterrey
Matchday 6 D.C. United D.C. United moved New York City FC NYCFC
  Nashville SC Nashville SC moved Seattle Sounders FC Sounders FC
  Chicago Fire Chicago Fire FC moved New York Red Bulls NY Red Bulls
  Orlando City SC Orlando City SC moved Montreal Impact Montreal Impact
  FC Dallas FC Dallas moved Los Angeles FC Los Angeles FC
  Columbus Crew Columbus Crew SC moved Toronto FC Toronto FC
Matchday 7 Yokohama F. M. Yokohama F. Marinos moved Nagoya Grampus Nagoya Grampus
  Sagan Tosu Sagan Tosu moved Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse
  Oita Trinita Oita Trinita moved Hokkaido Consadole Sapporo H. C. Sapporo
  Shonan Bellmare Shonan Bellmare moved Vegalta Sendai Vegalta Sendai
  Kashima Antlers Kashima Antlers moved Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol
  Gamba Osaka Gamba Osaka moved Kawasaki Frontale Kawasaki Front.
  Urawa Reds Urawa Red Diamonds moved Cerezo Osaka Cerezo Osaka
Matchday 5 Blaublitz Akita Blaublitz Akita moved FC Gifu FC Gifu
Matchday 8 JEF Utd. Chiba JEF United Chiba moved Ehime FC Ehime FC
  Albirex Niigata Albirex Niigata moved Ventforet Kofu Ventforet Kofu
  Omiya Ardija Omiya Ardija moved Kyoto Sanga Kyoto Sanga
  Júbilo Iwata Júbilo Iwata moved Tokushima Vortis Tokushima Vort.
  FC Ryukyu FC Ryukyu moved Matsumoto Yamaga Matsumoto Yama.
Matchday 4 Honda FC Honda FC moved Honda Lock Honda Lock
Matchday 10 Dorados de Sin. Dorados de Sinaloa 12:00 AM CD Leones Negros de la UdeG Leones Negros
  Correcaminos Correcaminos de la UAT 12:00 AM Celaya FC Celaya
Matchday 26 Melbourne Melbourne Victory moved Central Coast Mariners Central Coast
  Western Sydney Western Sydney Wanderers moved Perth Glory Perth Glory
Matchday 25 B. Banja Luka FK Borac Banja Luka moved NK Celik Zenica Celik Zenica
  FK Tuzla City FK Tuzla City moved FK Mladost Doboj-Kakanj Mladost Kakanj
  Radnik Bijelj. FK Radnik Bijeljina moved FK Sloboda Tuzla Sloboda Tuzla
  Zeljeznicar FK Zeljeznicar Sarajevo moved FK Zvijezda 09 Zvijezda 09
  Siroki Brijeg NK Siroki Brijeg moved FK Velez Mostar Velez Mostar
  Zrinjski Mostar HSK Zrinjski Mostar moved FK Sarajevo FK Sarajevo
Matchday 21 Al-Jazira Al-Jazira (Abu Dhabi) moved Hatta Club Hatta Club
  Al-Nasr Al-Nasr (Dubai) moved Al-Ain FC Al-Ain FC
  Ajman Club Ajman Club moved Al Ittihad Kalba Sports Club Ittihad Kalba
Matchday 4 Riteriai FK Riteriai 12:00 PM Suduva Marijampole Suduva
  Kauno Zalgiris FK Kauno Zalgiris 3:00 PM FK Panevezys FK Panevezys
Matchday 3 Soligorsk Shakhtjor Soligorsk 0:0 Neman Grodno Neman Grodno
  BATE Borisov BATE Borisov 1:0 Rukh Brest Rukh
  Dynamo Brest Dynamo Brest 1:2 Slavia Mozyr Slavia
  Jeonju Citizen Jeonju Citizen 6:00 AM Gimpo Citizen Gimpo Citizen
  Yangju Citizen Yangju Citizen 6:00 AM Changwon FC Changwon FC
  Cheongju FC Cheongju FC 7:00 AM Hwaseong FC Hwaseong FC
  Gangneung City Gangneung City 7:00 AM Mokpo City Mokpo City
  Busan Trans.Co. Busan Transportation Corp. 7:00 AM Chuncheon FC Chuncheon FC
  Gyeongju Citi. Gyeongju Citizen 7:00 AM Gyeongju Korea Hydro & Nuclear Power Gyeongju KHNP
  Pyeongtaek Pyeongtaek Citizen 7:00 AM Daejeon Korea Railroad Daejeon KoRail
  Nowon Utd. Seoul Nowon United 5:00 AM Yangpyeong FC Yangpyeong FC
  Paju Citizen Paju Citizen 7:00 AM Pocheon Citizen Pocheon Citizen
  Chungju Citizen Chungju Citizen 7:00 AM Siheung City Siheung City
  Yeoju Citizen Yeoju Citizen 7:00 AM Goyang Citizen Goyang Citizen
  Icheon Citizen Icheon Citizen 7:00 AM Seoul Jungnang FC Seoul Jungnang
  Ulsan Citizen Ulsan Citizen 10:00 AM Namdong FC Namdong FC
Matchday 5 Suwon Bluewings Suwon Samsung Bluewings 6:01 AM Gangwon FC Gangwon FC
  Ulsan Hyundai Ulsan Hyundai moved Pohang Steelers Pohang Steelers
  FC Seoul FC Seoul moved Sangju Sangmu Sangju Sangmu
  Daegu FC Daegu FC moved Jeonbuk Hyundai Motors Jeonbuk Motors
  North Carolina North Carolina FC moved Charlotte Independence Charlotte Ind.
  Union II Philadelphia Union II moved Atlanta United 2 ATL UTD 2
  FC Anyang FC Anyang moved Jeju United Jeju Utd.
  Bucheon FC Bucheon FC 1995 moved Suwon FC Suwon FC
Matchday 2 Greenville Greenville Triumph SC moved South Georgia Tormenta FC Tormenta FC
Matchday 32 Stranraer Stranraer FC moved East Fife FC East Fife
  Clyde FC Clyde FC moved Forfar Athletic FC Forfar Athletic
  Dumbarton FC Dumbarton FC moved Peterhead FC Peterhead FC
  Montrose Montrose FC moved Raith Rovers FC Raith Rovers
  Falkirk FC Falkirk FC moved Airdrieonians FC Airdrieonians
Matchday 28 Barendrecht BVV Barendrecht 2:30 PM DVS '33 Ermelo DVS '33
  DOVO VV DOVO Veenendaal 2:30 PM VV SteDoCo SteDoCo
  Ter Leede VV Ter Leede 2:30 PM ONS Sneek ONS Sneek
  Ajax Amateurs Ajax Amateurs 2:30 PM Odin '59 Heemskerk Odin '59
  VVOG VVOG Harderwijk 2:30 PM VV Goes VV Goes
  Hoek HSV Hoek 2:30 PM Excelsior '31 Rijssen Excelsior '31
  Harkemase Boys Harkemase Boys 3:30 PM Sparta Nijkerk Sparta Nijkerk
  VVSB VVSB Noordwijkerhout 6:00 PM FC Lisse FC Lisse
Matchday 22 FC Dornbirn FC Dornbirn moved SK Vorwärts Steyr Vorwärts Steyr
Matchday 41 Bristol City Bristol City moved Cardiff City Cardiff
  Derby Derby County moved Nottingham Forest Nottm Forest
 
Swansea Swansea City moved Sheffield Wednesday Sheff Wed
  Charlton Charlton Athletic moved Millwall FC Millwall
  Stoke City Stoke City moved Barnsley FC Barnsley FC
  Fulham Fulham FC moved Birmingham City Birmingham
  Brentford Brentford FC moved Wigan Athletic Wigan
  Middlesbrough Middlesbrough FC moved Queens Park Rangers QPR
  Luton Luton Town moved Reading FC Reading
  Huddersfield Huddersfield Town moved Preston North End Preston NE
 
West Brom West Bromwich Albion moved Hull City Hull City
Matchday 32 Stirling Stirling Albion FC moved Cowdenbeath FC Cowdenbeath FC
  Albion Rovers Albion Rovers FC moved Annan Athletic FC Annan Athletic
  Brechin City Brechin City FC moved Stenhousemuir FC Stenhousemuir
  Cove Rangers Cove Rangers FC moved Elgin City FC Elgin City
  Queen's Park Queen's Park FC moved Edinburgh City FC Edinburgh City
Final Paris SG Paris Saint-Germain moved Olympique Lyon Olympique Lyon
Matchday 4 Doxa Katokopias Doxa Katokopias moved Olympiakos Nicosia Olympiakos N.
  Pafos FC Pafos FC moved Ethnikos Achnas Ethnikos
  EN Paralimniou Enosis Neon Paralimniou moved Nea Salamina Famagusta Nea Salamis
  Apol. Limassol Apollon Limassol moved Anorthosis Famagusta Anorthosis
Matchday 7 Cobh Ramblers Cobh Ramblers FC moved Wexford FC Wexford FC
  Longford Town Longford Town FC moved Cabinteely FC Cabinteely
Matchday 5 Albirex Niigata Albirex Niigata (S) moved Lion City Sailors LC Sailors
  Geylang Geylang International moved Balestier Khalsa Balestier Khals
Matchday 41 Bolton Bolton Wanderers moved Lincoln City Lincoln City
  Sunderland Sunderland AFC moved Shrewsbury Town Shrewsbury
  Coventry Coventry City moved Peterborough United Peterborough
  MK Dons Milton Keynes Dons moved Fleetwood Town Fleetwood
  Doncaster Doncaster Rovers moved Tranmere Rovers Tranmere Rovers
  Blackpool Blackpool FC moved Burton Albion Burton Albion
  Gillingham FC Gillingham FC moved Accrington Stanley Accrington
  Wycombe Wycombe Wanderers moved Rotherham United Rotherham
  Ipswich Ipswich Town moved Southend United Southend United
  Rochdale Rochdale AFC moved Oxford United Oxford United
Matchday 42 Morecambe FC Morecambe FC moved Crawley Town Crawley Town
  Carlisle United Carlisle United moved Port Vale FC Port Vale
  Newport County Newport County moved Grimsby Town Grimsby Town
  Cheltenham Cheltenham Town moved Exeter City Exeter City
  Oldham Athletic Oldham Athletic moved Stevenage FC Stevenage
  Crewe Alexandra Crewe Alexandra moved Northampton Town Northampt. Town
  Plymouth Plymouth Argyle moved Forest Green Rovers Forest Green
  Bradford Bradford City moved Colchester United Colchester Utd.
  Mansfield Town Mansfield Town moved Macclesfield Town Macclesfield
  Scunthorpe Utd. Scunthorpe United moved Leyton Orient Leyton Orient
  Cambridge Utd. Cambridge United moved Walsall FC Walsall
  Dag & Red FC Dagenham & Redbridge FC moved FC Halifax Town Halifax Town
  Chorley FC Chorley FC moved Sutton United Sutton Utd
  Ebbsfleet Utd Ebbsfleet United moved AFC Fylde Fylde
  Harrogate Town Harrogate Town moved Woking FC Woking FC
  Stockport Stockport County moved Yeovil Town Yeovil Town
  Chesterfield FC Chesterfield FC moved Boreham Wood FC Boreham Wood
  Eastleigh FC Eastleigh FC moved Barrow AFC Barrow
  Aldershot Town Aldershot Town moved Solihull Moors Solihull Moors
  Hartlepool Utd. Hartlepool United moved Maidenhead United Maidenhead Utd.
  Torquay United Torquay United FC moved Bromley FC Bromley
  Wrexham Wrexham AFC moved Dover Athletic Dover Athletic
  Barnet Barnet FC moved Notts County Notts County
Matchday 19 Newington YC Newington YC 12:00 AM Dollingstown FC Dollingstown FC
  Portstewart FC Portstewart FC 12:00 AM Annagh United FC Annagh United
  Armagh City FC Armagh City FC 12:00 AM Lurgan Celtic FC Lurgan Celtic
  Tobermore Tobermore United FC 12:00 AM Moyola Park AFC Moyola Park
  Banbridge Banbridge Town 12:00 AM Limavady United Limavady United
  Lisburn FC Lisburn Distillery FC 12:00 AM Bangor FC Bangor
Matchday 31 Chievo Verona Chievo Verona moved Frosinone Calcio Frosinone
  Benevento Benevento Calcio moved SS Juve Stabia Juve Stabia
  Cittadella AS Cittadella moved AC Perugia Calcio Perugia
  Spezia Calcio Spezia Calcio moved AC Pisa 1909 AC Pisa
Matchday 35 Imolese Imolese Calcio 1919 moved Piacenza Calcio 1919 Piacenza
  Rieti FC Rieti moved US Avellino 1912 Avellino
Matchday 31 FC Lorient FC Lorient moved RC Lens Lens
Matchday 27 Santa Clara CD Santa Clara moved Portimonense SC Portimonense
  Paços Ferreira FC Paços de Ferreira moved Belenenses SAD Belenenses SAD
  Vit. Guimarães Vitória Guimarães SC moved Moreirense FC Moreirense
  Famalicão FC Famalicão moved SC Braga Braga
Matchday 37 Marítimo U23 CS Marítimo U23 11:00 AM Portimonense SC U23 Portimonense 23
  Estoril U23 Estoril Praia U23 11:00 AM SC Braga U23 Braga U23
  Famalicão U23 FC Famalicão U23 11:00 AM Académica de Coimbra OAF Sub-23 Académica S23
  Feirense Sub-23 CD Feirense Sub-23 11:00 AM Leixões SC Sub-23 Leixões Sub-23
  Sporting CP U23 Sporting CP U23 11:00 AM CD Aves U23 Aves U23
  Belenenses U23 Belenenses SAD U23 11:00 AM Vitória de Setúbal FC U23 Vitória FC U23
  Rio Ave U23 Rio Ave FC U23 11:00 AM SL Benfica U23 Benfica U23
Matchday 32 Alloa Athletic Alloa Athletic FC moved Dundee FC Dundee FC
  Ayr United Ayr United FC moved Dunfermline Athletic FC Dunfermline A.
  Morton Greenock Morton FC moved Inverness Caledonian Thistle FC Inverness Cal.
  Partick Thistle Partick Thistle FC moved Arbroath FC Arbroath
Matchday 30 Hatayspor Hatayspor moved Balikesirspor Balikesirspor
  Menemen Spor Menemen Spor moved Boluspor Boluspor
  Akhisarspor Akhisarspor moved Ümraniyespor Ümraniyespor
Matchday 22 Obolon-Brovar Obolon-Brovar Kyiv 12:00 AM PFK Prykarpattya Ivano-Frankivsk Prykarpattya
  Balkany Zorya Balkany Zorya 12:00 AM FK Minaj FK Minaj
  Kremin Kremin Kremenchuk 12:00 AM Volyn Lutsk Volyn Lutsk
  Metalist 1925 Metalist 1925 Kharkiv 12:00 AM Girnyk-Sport Gorishni Plavni Girnyk-Sport
  Ingulets Ingulets Petrove 12:00 AM Avangard Kramatorsk Avangard K.
  Agrobiznes V. Agrobiznes Volochysk 12:00 AM OPFK Cherkashchyna Cherkashchyna
  Rukh Lviv Rukh Lviv 12:00 AM MFK Metalurg Zaporizhya MFK Metalurg
  Chornomorets Chornomorets Odessa 12:00 AM MFK Mykolaiv MFK Mykolaiv
Matchday 1 Strømsgodset Strømsgodset IF moved Viking Stavanger Viking FK
  Vålerenga Vålerenga Fotball moved Molde FK Molde FK
  Sogndal IL Sogndal IL moved Ullensaker/Kisa IL Ullensaker/Kisa
  HamKam Hamarkameratene moved Lillestrøm SK Lillestrøm SK
  Øygarden FK Øygarden FK moved Asane Fotball Asane Fotball
  FK Jerv FK Jerv moved Grorud IL Grorud IL
  KFUM Oslo KFUM-Kameratene Oslo moved Raufoss IL Raufoss IL
  Kongsvinger Kongsvinger IL moved Ranheim IL Ranheim IL
  Strømmen IF Strømmen IF moved Stjördals Blink IL Stjördals B.
  Sandnes Ulf Sandnes Ulf moved Tromsø IL Tromsø IL
Matchday 30 Zarkovo OFK Zarkovo moved FK Kolubara Lazarevac Kolubara
  Radnicki K. FK Radnicki 1923 Kragujevac moved FK Zemun Zemun
  Metalac FK Metalac Gornji Milanovac moved FK Novi Pazar Novi Pazar
  Smederevo FK Smederevo moved FK Trayal Kruševac Trayal
  Sindjelic Bg FK Sindjelic Belgrad moved Graficar Belgrad Graficar
  Dinamo Vranje FK Dinamo Vranje moved FK Kabel Novi Sad Kabel Novi Sad
  Zlatibor FK Zlatibor Cajetina moved FK Buducnost Dobanovci Dobanovci
  Backa OFK Backa moved FK Radnicki Pirot Radnicki Pirot
Matchday 26 Stal Mielec Stal Mielec moved Stomil Olsztyn Stomil Olsztyn
  Wigry Suwalki Wigry Suwalki moved GKS Tychy GKS Tychy
  GKS Belchatow GKS Belchatow moved Chojniczanka Chojnice Chojniczanka
  Z. Sosnowiec Zaglebie Sosnowiec moved Radomiak Radom Radomiak
  Olimpia Grudz. Olimpia Grudziadz moved Miedz Legnica Miedz Legnica
  Podbeskidzie Podbeskidzie Bielsko-Biala moved Puszcza Niepolomice P. Niepolomice
  Sandecja Sandecja Nowy Sacz moved Odra Opole Odra Opole
Matchday 23 Aleksandrow L. Sokol Aleksandrow Lodzki moved Pelikan Lowicz Pelikan Lowicz
  KS Wasilków KS Wasilków moved Polonia Warsaw Pol. Warsaw
  Ruch W.M. Ruch Wysokie Mazowieckie moved Concordia Elblag C. Elblag
  Lechia Tomaszow Lechia Tomaszow Mazowiecki moved Ursus Warszawa Ursus Warszawa
  Znicz Biala P. Znicz Biala Piska moved Sokol Ostroda Sokol Ostroda
  Huragan Morag Huragan Morag moved Legia Warsaw II Legia II
  Swit N.D.M. Swit Nowy Dwor Mazowiecki moved Unia Skierniewice Unia Skierniewice
  O. Zambrow Olimpia Zambrow moved Bron Radom Bron Radom
  Pogon Grodzisk Pogon Grodzisk Mazowiecki moved RKS Radomsko RKS Radomsko
Matchday 22 KP Starogard KP Starogard Gdanski moved KKS 1925 Kalisz KKS Kalisz
  B. Koszalin Baltyk Koszalin moved Nielba Wagrowiec Nielba
  Mieszko Gniezno Mieszko Gniezno moved Kotwica Kolobrzeg Kotwica
  Chemik Police Chemik Police moved Radunia Stezyca Radunia Stezyca
  Unia Janikowo Unia Janikowo moved Polonia Sroda Wielkopolska Polonia Sroda
  Górnik Konin Górnik Konin moved Grom Nowy Staw Grom N.S.
  Gwardia Koszalin Gwardia Koszalin moved Jarota Jarocin Jarota Jarocin
  Swit Szczecin Swit Szczecin moved Pogon Szczecin II Pogon II
  Baltyk Gdynia Baltyk Gdynia moved Sokol Kleczew Sokol Kleczew
  M. Legnica II Miedz Legnica II moved Ruch Zdzieszowice Ruch Zd.
  Sleza Wroclaw Sleza Wroclaw moved LZS Starowice Dolne LZS Starowice
  Gwarek T.G. Gwarek Tarnowskie Góry moved ROW 1964 Rybnik ROW Rybnik
  Foto-Higiena Foto-Higiena Gac moved Pniowek Pawlowice Slaskie Pniowek P.S.
  Piast Zmigrod Piast Zmigrod moved Polonia Bytom Polonia Bytom
  Bielsko-Biala Rekord Bielsko-Biala moved Zaglebie Lubin II Lubin II
  Gornik II Gornik Zabrze II moved Lechia Zielona Góra Zielona Gora
  MKS Kluczbork MKS Kluczbork moved Ruch Chorzow Ruch Chorzow
Matchday 23 KSZO Ostrowiec KSZO Ostrowiec Swietokrzyski moved Jutrzenka Giebultow Jutrzenka
  Hetman Zamosc Hetman Zamosc moved Wisla Sandomierz Wisla Sand.
  Wólczanka Wólczanka Wólka Pelkinska moved Motor Lublin Motor Lublin
  Avia Swidnik Avia Swidnik moved Chelmianka Chelm Chelmianka
  Hutnik Krakow Hutnik Krakow moved Wisla Pulawy Wisla Pulawy
  Orleta R.P. Orleta Radzyn Podlaski moved Podhale Nowy Targ NKP Podhale
  Wisloka Debica Wisloka Debica moved Sokol Sieniawa Sokol Sieniawa
Matchday 1 Örebro SK Örebro SK moved Djurgardens IF Djurgarden
  Östers IF Östers IF moved IK Brage Brage
  AFC Eskilstuna Athletic Eskilstuna moved Jönköpings Södra IF Jönköping
  Akropolis Akropolis IF moved Degerfors IF Degerfors
  Ljungskile Ljungskile SK moved Norrby IF Norrby
  GAIS GAIS Göteborg moved Halmstads BK Halmstad
Matchday 20 Stoke U18 Stoke City U18 moved Newcastle United U18 Newcastle U18
  Sunderland U18 Sunderland AFC U18 moved Middlesbrough FC U18 Boro U18
  Blackburn U18 Blackburn Rovers U18 moved Everton FC U18 Everton U18
  Arsenal U18 Arsenal FC U18 moved Fulham FC U18 Fulham U18
  Man Utd U18 Manchester United U18 moved Manchester City U18 Man City U18
  Chelsea U18 Chelsea FC U18 moved Tottenham Hotspur U18 Tottenham U18
  Liverpool U18 Liverpool FC U18 moved West Bromwich Albion U18 West Brom U18
  Aston Villa U18 Aston Villa U18 moved Brighton & Hove Albion U18 Brighton U18
  Swansea U18 Swansea City U18 moved Norwich City U18 Norwich U18
Matchday 2 H. Kfar Saba Hapoel Kfar Saba 12:00 AM Hapoel Raanana Hapoel Raanana
  Kiryat Shmona Ironi Kiryat Shmona 12:00 AM FC Ashdod FC Ashdod
  Ness Ziona Sektzia Ness Ziona 12:00 AM Maccabi Netanya Maccabi Netanya
  Bnei Yehuda Bnei Yehuda Tel Aviv 12:00 AM Hapoel Hadera Hapoel Hadera
  Hapoel Haifa Hapoel Haifa 12:00 AM Hapoel Beer Sheva H. Beer Sheva
  Hapoel Tel Aviv Hapoel Tel Aviv 12:00 AM Beitar Jerusalem B. Jerusalem
  M. Tel Aviv Maccabi Tel Aviv 12:00 AM Maccabi Haifa Maccabi Haifa
Matchday 26 Blekitni Blekitni Stargard moved Bytovia Bytow Bytovia Bytow
  Legionovia Legionovia Legionowo moved GKS Katowice GKS Katowice
  Skra Czesto. Skra Czestochowa moved Resovia Rzeszów Resovia
  Pogon Siedlce Pogon Siedlce moved Gornik Polkowice Gornik Polk.
  Gornik Leczna Gornik Leczna moved Znicz Pruszkow Znicz Pruszkow
  Olimpia Elblag Olimpia Elblag moved Gryf Wejherowo Gryf Wejherowo
  Stalowa Wola Stal Stalowa Wola moved Stal Rzeszow Stal Rzeszow
Matchday 21 Sturm Graz II SK Sturm Graz II 4:00 PM SC Kalsdorf SC Kalsdorf
  Wolfsberg II Wolfsberger AC II 4:00 PM SV Allerheiligen Allerheiligen
Matchday 27 SpVgg Bayreuth SpVgg Bayreuth moved VfB Eichstätt VfB Eichstätt
  1860 Rosenheim TSV 1860 Rosenheim moved Türkgücü München Türkgücü Münch.
  Aschaffenburg SV Viktoria Aschaffenburg moved SV Schalding-Heining SV Schalding
  FV Illertissen FV Illertissen moved SpVgg Greuther Fürth II Gr. Fürth II
  Nuremberg II 1.FC Nuremberg II moved TSV Aubstadt Aubstadt
  TSV Buchbach TSV Buchbach moved TSV Rain/Lech TSV Rain/Lech
Matchday 28 Bahlinger SC Bahlinger SC moved TSG Balingen TSG Balingen
  FC 08 Homburg FC 08 Homburg moved TSV Steinbach Haiger TSV Steinbach
  K. Offenbach Kickers Offenbach 2:00 PM FSV Frankfurt FSV Frankfurt
  FC Gießen FC Gießen moved FC Bayern Alzenau Bayern Alzenau
  SSV Ulm 1846 SSV Ulm 1846 moved 1.FC Saarbrücken Saarbrücken
  FK Pirmasens FK Pirmasens moved TSG 1899 Hoffenheim II Hoffenheim II
 
VfR Aalen VfR Aalen moved FC-Astoria Walldorf FCA Walldorf
  SV Elversberg SV 07 Elversberg moved TuS Rot-Weiß Koblenz RW Koblenz
Matchday 32 Bonner SC Bonner SC 2:00 PM TuS Haltern TuS Haltern
  M'gladbach II Borussia Mönchengladbach II 2:00 PM Sportfreunde Lotte SF Lotte
  SC Verl SC Verl 2:00 PM Wuppertaler SV Wuppertaler SV
 
SC Fortuna Köln SC Fortuna Köln 2:00 PM Rot-Weiss Essen RW Essen
  RW Oberhausen Rot-Weiß Oberhausen 2:00 PM 1.FC Köln II 1.FC Köln II
  SV Lippstadt 08 SV Lippstadt 08 3:30 PM Borussia Dortmund II B. Dortmund II
Matchday 23 FC Zürich U21 FC Zürich U21 4:00 PM FC Black Stars Basel FC Black Stars
  SC Brühl SG SC Brühl SG 4:00 PM FC Sion U21 FC Sion U21
  FC Bavois FC Bavois 4:00 PM FC Basel 1893 U21 FC Basel U21
  FC Breitenrain FC Breitenrain 4:00 PM Yverdon-Sport FC Yverdon-Sport
  Rapperswil-Jona FC Rapperswil-Jona 5:00 PM FC Stade Nyonnais Stade Nyonnais
  Etoile Carouge Etoile Carouge FC 5:00 PM AC Bellinzona AC Bellinzona
Matchday 4 SAK 1914 Salzburger AK 1914 12:00 AM Dornbirner SV Dornbirner SV
  SV Wörgl SV Wörgl 2:00 PM VfB Hohenems Hohenems
Matchday 3 Rankweil Rot-Weiß Rankweil moved SC Röthis Röthis
  Bregenz Schwarz-Weiß Bregenz moved SC Rheindorf Altach Juniors Altach Juniors
  A. Lustenau II SC Austria Lustenau II moved FC Langenegg Langenegg
  Wolfurt FC Wolfurt moved FC Lauterach Lauterach
  USK Anif USK Anif 12:00 AM SK Bischofshofen Bischofshofen
  St. Johann TSV St. Johann 12:00 AM SV Seekirchen Seekirchen
  Kuchl SV Kuchl 12:00 AM SV Wals-Grünau Wals-Grünau
 
A. Salzburg SV Austria Salzburg 12:00 AM SV Grödig Grödig
Matchday 20 US Terre Sainte US Terre Sainte 4:30 PM Lancy FC Lancy FC
  FC Echallens FC Echallens Région 5:00 PM Meyrin FC Meyrin FC
  FC Naters FC Naters Oberwallis 5:00 PM Team Vaud U21 Team Vaud U21
  CS Chênois CS Chênois 5:30 PM FC Martigny-Sports Martigny-Sports
Matchday 21 Jammerbugt FC Jammerbugt FC 2:00 PM Ringköbing IF Ringköbing IF
  Brönshöj BK Brönshöj Boldklub 2:00 PM Slagelse B&I Slagelse
  Brabrand IF Brabrand IF 2:00 PM Naesby Boldklub Naesby BK
  Avarta Avarta 2:00 PM Hellerup IK Hellerup IK
  Middelfart Middelfart Boldklub 2:00 PM Aarhus Fremad Aarhus Fremad
  Skovshoved Skovshoved IF 2:00 PM Boldklubben af 1893 B93
  VSK Aarhus VSK Aarhus 2:00 PM Dalum IF Dalum IF
  FC Helsingör FC Helsingör 2:00 PM Hilleröd Fodbold Hilleröd F
  FA 2000 FA 2000 2:00 PM Holbaek B&I Holbaek B&I
  Akademisk BK Akademisk Boldklub 2:00 PM Vejgaard B Vejgaard B
  Vanlöse IF Vanlöse IF 2:00 PM BK Frem BK Frem
  FC Sydvest FC Sydvest 05 2:00 PM Thisted FC Thisted FC
Matchday 20 FC Solothurn FC Solothurn 4:00 PM Zug 94 Zug 94
  FC Schötz FC Schötz 4:00 PM SR Delémont SR Delémont
  SC Buochs SC Buochs 5:00 PM FC Luzern U21 Luzern U21
  SV Muttenz SV Muttenz 5:00 PM FC Wohlen FC Wohlen
  SC Goldau SC Goldau 6:00 PM FC Langenthal FC Langenthal
  FC Bassecourt FC Bassecourt 6:00 PM FC Baden FC Baden
  FC Biel-Bienne FC Biel-Bienne 8:00 PM Grasshopper Club Zürich U21 GC Zürich U21
  FC Dietikon FC Dietikon 4:00 PM FC Winterthur U21 Winterthur U21
  FC Wettswil FC Wettswil-Bonstetten 4:00 PM SV Höngg SV Höngg
  Red Star ZH FC Red Star Zürich 4:00 PM FC Gossau FC Gossau
  FC Balzers FC Balzers 4:00 PM FC Linth 04 FC Linth 04
  FC Tuggen FC Tuggen 4:00 PM USV Eschen-Mauren Eschen-Mauren
  FC Paradiso FC Paradiso 4:00 PM FC Kosova FC Kosova
  FC Thalwil FC Thalwil 4:00 PM FC St. Gallen 1879 U21 St. Gallen U21
Matchday 28 Meiendorfer SV Meiendorfer SV 2:00 PM Niendorfer TSV Niendorfer TSV
Matchday 27 Seligenporten SV Seligenporten 2:00 PM TSV Abtswind TSV Abtswind
  Eintr. Bamberg FC Eintracht Bamberg 2:00 PM SpVgg Ansbach SpVgg Ansbach
  Bayern Hof SpVgg Bayern Hof 3:00 PM DJK Vilzing DJK Vilzing
  Würzburger FV Würzburger FV 3:00 PM 1.FC Sand 1.FC Sand
  Viktoria Kahl Viktoria Kahl 4:00 PM SC Eltersdorf Eltersdorf
  ATSV Erlangen ATSV Erlangen 4:00 PM ASV Cham ASV Cham
  Ammerthal DJK Ammerthal 4:00 PM DJK Gebenbach DJK Gebenbach
  TSV Karlburg TSV Karlburg 4:00 PM TSV Großbardorf TSV Großbardorf
  FC Ismaning FC Ismaning 2:00 PM SV Donaustauf SV Donaustauf
  SV Pullach SV Pullach 2:00 PM TSV 1865 Dachau 1865 Dachau
  Kirchansch. SV Kirchanschöring 3:00 PM FC Pipinsried FC Pipinsried
  FC Deisenhofen FC Deisenhofen 3:00 PM FC Ingolstadt 04 II Ingolstadt II
  Schwaben Augsb. Schwaben Augsburg 3:30 PM SSV Jahn Regensburg II Regensburg II
  TSV Nördlingen TSV Nördlingen 3:30 PM TSV Landsberg TSV Landsberg
  SpVgg Hankofen SpVgg Hankofen-Hailing 4:00 PM TSV Schwabmünchen Schwabmünchen
  TSV Kottern TSV Kottern-St. Mang 4:00 PM TSV 1860 München II 1860 München II
Matchday 26 FV 07 Diefflen FV 07 Diefflen 3:30 PM SV Gonsenheim SV Gonsenheim
  FV Engers 07 FV Engers 07 3:30 PM Sportfreunde Eisbachtal SF Eisbachtal
  K'lautern II 1.FC Kaiserslautern II 3:30 PM FC Karbach FC Karbach
  SV Röchling SV Röchling Völklingen 3:30 PM FV Dudenhofen FV Dudenhofen
  Hassia Bingen Hassia Bingen 3:30 PM SV 07 Elversberg II Elversberg II
  Pfeddersheim TSG Pfeddersheim 3:30 PM Arminia Ludwigshafen A. Ludwigshafen
  TuS Koblenz TuS Koblenz 3:30 PM SV Eintracht Trier 05 Eintracht Trier
  FC Hertha Wiesbach FC Hertha Wiesbach 3:30 PM TSV Schott Mainz Schott Mainz
  Mechtersheim TuS Mechtersheim 3:30 PM VfR Wormatia Worms Wormatia Worms
Matchday 25 SC Weiche 08 II SC Weiche Flensburg 08 II 1:30 PM Husumer SV Husumer SV
  TSV Bordesholm TSV Bordesholm 2:00 PM SV Eichede SV Eichede
  Eutin 08 Eutin 08 2:00 PM TSB Flensburg TSB Flensburg
  Türkspor Kiel Inter Türkspor Kiel 4:00 PM 1.FC Phönix Lübeck Phönix Lübeck
Matchday 22 FC Kosice FC Kosice 4:00 PM Tatran Liptovsky Mikulas Liptovsky Mik.
  Puchov MSK Puchov 4:00 PM Slavoj Trebisov Slavoj Trebisov