To use this site, please enable Javascript.

Matches Jan 24, 2021

matchday 18
FC Schalke 04 FC Schalke 04 3:30 PM Bayern Munich Bayern Munich
 
TSG Hoffenheim TSG 1899 Hoffenheim 6:00 PM 1. FC Köln 1. FC Köln
matchday 17
FC St. Pauli FC St. Pauli 1:30 PM SSV Jahn Regensburg Jahn Regensburg
 
1.FC Nuremberg 1.FC Nuremberg 1:30 PM Hannover 96 Hannover 96
 
SV Darmstadt 98 SV Darmstadt 98 1:30 PM Holstein Kiel Holstein Kiel
 
SV Sandhausen SV Sandhausen 1:30 PM VfL Bochum VfL Bochum
matchday 20
1860 Munich TSV 1860 Munich 1:00 PM SV Meppen SV Meppen
 
Saarbrücken 1.FC Saarbrücken 2:00 PM VfB Lübeck VfB Lübeck
 
KFC Uerdingen KFC Uerdingen 05 3:00 PM FC Ingolstadt 04 FC Ingolstadt
U. A. E. U16 United Arab Emirates U16 - India U16 India U16
matchday 32 Vasco da Gama Club de Regatas Vasco da Gama 1:00 AM Clube Atlético Mineiro Atlético-MG
  Internacional Sport Club Internacional 8:00 PM Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense Grêmio
  Athletico-PR Club Athletico Paranaense 8:00 PM Clube de Regatas do Flamengo Flamengo
  Ceará SC Ceará Sporting Club 8:00 PM Sociedade Esportiva Palmeiras Palmeiras
  Sport Recife Sport Club do Recife 10:15 PM Esporte Clube Bahia EC Bahia
  Atlético-GO Atlético Clube Goianiense 10:15 PM Fortaleza Esporte Clube Fortaleza
  Santos FC Santos FC 10:15 PM Goiás Esporte Clube Goiás EC
matchday 6 AC Escaldes Atlètic Club d'Escaldes 11:30 AM Penya Encarnada d'Andorra Penya Encarnada
  Santa Coloma UE Escale Santa Coloma 11:30 AM UE Sant Julia Sant Julia
  IC d'Escaldes Inter Club d'Escaldes 4:30 PM FC Santa Coloma FC Santa Coloma
  CE Carroi Club Esportiu Carroi 4:30 PM UE Engordany UE Engordany
matchday 20 CA Osasuna CA Osasuna 2:00 PM Granada CF Granada CF
  Elche CF Elche CF 4:15 PM FC Barcelona FC Barcelona
  Celta de Vigo Celta de Vigo 6:30 PM SD Eibar SD Eibar
 
Atlético Madrid Atlético Madrid 9:00 PM Valencia CF Valencia
matchday 19
Juventus Juventus FC 12:30 PM Bologna FC 1909 Bologna
  Hellas Verona Hellas Verona 3:00 PM SSC Napoli SSC Napoli
  Genoa Genoa CFC 3:00 PM Cagliari Calcio Cagliari Calcio
 
Lazio SS Lazio 6:00 PM US Sassuolo Sassuolo
  Parma Parma Calcio 1913 8:45 PM UC Sampdoria Sampdoria
matchday 21 G. Bordeaux FC Girondins Bordeaux 1:00 PM SCO Angers SCO Angers
  Nîmes Olympique Nîmes Olympique postponed FC Lorient FC Lorient
  FC Metz FC Metz 3:00 PM FC Nantes FC Nantes
  Stade Reims Stade Reims 3:00 PM Stade Brest 29 Stade Brest 29
  Dijon Dijon FCO 3:00 PM RC Strasbourg Alsace R. Strasbourg
  Stade Rennais Stade Rennais FC 5:00 PM LOSC Lille LOSC Lille
  Saint-Étienne AS Saint-Étienne 9:00 PM Olympique Lyon Olympique Lyon
matchday 13
SCR Altach SCR Altach 2:30 PM Red Bull Salzburg RB Salzburg
 
LASK LASK 5:00 PM WSG Tirol WSG Tirol
matchday 18 VV Gemert VV Gemert postponed RKSV Groene Ster Groene Ster
  RKVV DEM RKVV DEM postponed RKVV Westlandia Westlandia
  Hoogland VV Hoogland postponed ADO '20 Heemskerk ADO '20
  Watergraafsmeer JOS Watergraafsmeer postponed VV UNA Veldhoven VV UNA
  Hollandia HVV Hollandia postponed Blauw Geel '38 Blauw Geel '38
  EVV Echt EVV Echt postponed GVV Unitas Unitas
  OFC Oostzaan OFC Oostzaan postponed HV & CV Quick Quick DH
  HSC '21 HSC '21 Haaksbergen postponed USV Hercules USV Hercules
  SV Oss '20 SV Oss '20 postponed VV Dongen Dongen
  Gaz Metan Gaz Metan Mediaș 5:00 PM ACSM Politehnica Iași ACSM Poli Iași
  FC Botosani FC Botosani 7:00 PM FC Dinamo Dinamo
matchday 15
Servette FC Servette FC postponed FC St. Gallen 1879 FC St. Gallen
 
FC Vaduz FC Vaduz 4:00 PM BSC Young Boys BSC Young Boys
 
FC Luzern FC Luzern postponed FC Lugano FC Lugano
matchday 19
FC St. Gallen FC St. Gallen 1879 4:00 PM FC Lugano FC Lugano
matchday 18 Fortuna Sittard Fortuna Sittard 12:15 PM Ajax Amsterdam Ajax
  FC Utrecht FC Utrecht 2:30 PM Sparta Rotterdam Sparta R.
  Twente FC Twente Enschede FC 2:30 PM VVV-Venlo VVV-Venlo
 
Feyenoord Feyenoord Rotterdam 4:45 PM AZ Alkmaar AZ Alkmaar
matchday 21 Konyaspor Konyaspor 11:30 AM Antalyaspor Antalyaspor
  Y. Malatyaspor Yeni Malatyaspor 2:00 PM Galatasaray SK Galatasaray
  Denizlispor Denizlispor 2:00 PM Fatih Karagümrük Karagümrük
  Gaziantep FK Gaziantep FK 5:00 PM Hatayspor Hatayspor
 
Besiktas Besiktas JK 5:00 PM Göztepe Göztepe
matchday 37 Cruzeiro Cruzeiro Esporte Clube 8:00 PM Clube Náutico Capibaribe Náutico
  Ponte Preta Associação Atlética Ponte Preta 10:15 PM Clube de Regatas Brasil (AL) CRB
matchday 18 Atromitos Athen Atromitos Athen 2:00 PM Olympiacos Piraeus Olympiacos
  Panetolikos Panetolikos GFS 4:15 PM PAS Lamia 1964 PAS Lamia
  PAS Giannina PAS Giannina 4:15 PM Volos NPS Volos NPS
  PAOK Salonika PAOK Thessaloniki 6:30 PM AEK Athens AEK Athens
matchday 3 AE Karaiskakis AE Karaiskakis Artas 1:00 PM PAE Chania PAE Chania
  Panachaiki Panachaiki GE 1:00 PM OF Ierapetras OF Ierapetras
  Ergotelis GS Ergotelis 1:45 PM APO Levadiakos APO Levadiakos
  Ionikos Nikeas Ionikos Nikeas 1:45 PM AO Trikala AO Trikala
matchday 21 Club Brugge Club Brugge KV 1:30 PM KRC Genk KRC Genk
  Zulte Waregem SV Zulte Waregem 4:00 PM Beerschot V.A. Beerschot V.A.
  Standard Liège Standard Liège 6:15 PM RSC Charleroi RSC Charleroi
  OH Leuven Oud-Heverlee Leuven 8:45 PM KAA Gent KAA Gent
matchday 16 KVC Westerlo KVC Westerlo 4:00 PM RFC Seraing RFC Seraing
  Lommel SK Lommel SK 8:00 PM RWD Molenbeek RWDM
  FC Knokke FC Knokke postponed KVV Thes Sport Thes Sport
  URSL Visé URSL Visé postponed KFC Dessel Sport Dessel Sport
matchday 19 RFC Wetteren RFC Wetteren 2:30 PM KRC Gent KRC Gent
  Zwevezele SKV Zwevezele 2:30 PM KFC Sparta Petegem Sparta Petegem
  FC Gullegem FC Gullegem 3:00 PM KVK Ninove KVK Ninove
  KVK Westhoek KVK Westhoek 3:00 PM Racing Harelbeke KRC Harelbeke
  KSCT Menen KSCT Menen 3:00 PM KSV Oudenaarde KSV Oudenaarde
  Olsa Brakel Olsa Brakel 3:00 PM KFC Merelbeke Merelbeke
matchday 16 C. Budejovice SK Dynamo Ceske Budejovice 2:00 PM FK Teplice FK Teplice
  FK Jablonec FK Jablonec 2:00 PM 1.FK Pribram 1.FK Pribram
  Viktoria Plzen FC Viktoria Plzen 4:00 PM FK Pardubice FK Pardubice
  Sparta Praha AC Sparta Praha 6:30 PM FK Mladá Boleslav Mladá Boleslav
matchday 17 NK Istra NK Istra 1961 5:05 PM Slaven Belupo Koprivnica Slaven Belupo
First Round Ilves II Ilves Tampere II 3:15 PM Pallo-Iirot P-Iirot
matchday 17 Budafoki MTE Budafoki MTE 1:30 PM MTK Budapest MTK Budapest
  Paksi FC Paksi FC 3:45 PM Diósgyőri VTK Diósgyőr
  Honvéd Budapest Honvéd FC 6:00 PM Zalaegerszegi TE FC Zalaegerszeg
matchday 3 Atlas Atlas Guadalajara 2:00 AM Tigres UANL Tigres UANL
  Toluca Deportivo Toluca 7:00 PM Club Necaxa Necaxa
matchday 2 CD La Equidad CD La Equidad Seguros SA 12:00 AM Atlético Nacional Atl. Nacional
  Indep. Santa Fe Independiente Santa Fe 12:00 AM Deportes Tolima Deportes Tolima
  Once Caldas Once Caldas 2:00 AM Junior FC Junior FC
  CD América CD América de Cali 10:00 PM Rionegro Águilas Rionegro Águila
matchday 15 Abha Abha Club 3:55 PM Al Qadisiyah FC Al Qadisiyah
  Al-Fateh Al-Fateh 5:55 PM Al-Raed Al-Raed
  Al-Ettifaq Al-Ettifaq 8:10 PM Al-Ahli Jeddah Ahli
matchday 1 Morelia Club Atlético Morelia 7:00 PM Tampico Madero Tampico Madero
matchday 16 KF Skënderbeu KF Skënderbeu 1:45 PM FK Apolonia FK Apolonia
  FK Kukësi FK Kukësi 1:45 PM FK Bylis Ballsh FK Bylis Ballsh
  KF Vllaznia KF Vllaznia 4:45 PM KS Kastrioti Krujë KS Kastrioti
matchday 22 Wellington P. Wellington Phoenix 8:05 AM Newcastle United Jets Newcastle
matchday 9 Enppi SC Enppi SC 1:30 PM Bank El Ahly Bank El Ahly
  El Gouna El Gouna FC 1:30 PM Wadi Degla FC Wadi Degla
  ES Sahel Etoile Sportive du Sahel 2:00 PM Avenir Sportif Rejiche AS Rejiche
  AS Soliman AS Soliman 2:00 PM Club Africain Tunis Club Africain
matchday 26 Preston Preston North End 1:30 PM Reading FC Reading
  Middlesbrough Middlesbrough FC 4:00 PM Blackburn Rovers Blackburn
matchday 3 Nacional Club Nacional postponed Montevideo Wanderers Wanderers
  CA Fénix CA Fénix postponed Club Plaza Colonia Plaza Colonia
  Danubio FC Danubio FC postponed CA Peñarol Peñarol
  Boston River Club Atlético Boston River postponed Cerro Largo FC Cerro Largo
matchday 9 Hamilton W. Hamilton Wanderers 2:00 AM Hawke’s Bay United Hawke’s Bay
  Eastern Sub. Eastern Suburbs AFC 4:00 AM Auckland City FC Auckland City
  Team Wellington Team Wellington 4:00 AM Wellington Phoenix Reserves W. Phoenix Res.
matchday 21 Nakhonpathom Nakhonpathom United postponed MOF Customs United Customs Utd.
  Kasetsart FC Kasetsart FC postponed Lampang FC Lampang FC
  Chiangmai FC Chiangmai FC postponed Ayutthaya United Ayutthaya Utd.
  Khon Kaen FC Khon Kaen FC postponed Udon Thani FC Udon Thani FC
matchday 19 Lecce US Lecce 3:00 PM FC Empoli FC Empoli
  Cremonese US Cremonese 9:00 PM SPAL SPAL
matchday 20 Pro Patria Aurora Pro Patria 12:30 PM Carrarese Calcio 1908 Carrarese
  Pergolettese US Pergolettese 1932 3:00 PM Lucchese 1905 Lucchese
  Grosseto US Grosseto 1912 3:00 PM Piacenza Calcio 1919 Piacenza
  Alessandria US Alessandria Calcio 1912 3:00 PM US Pistoiese 1921 Pistoiese
  Giana Erminio AS Giana Erminio 3:00 PM Calcio Lecco 1912 Lecco
  Pontedera US Città di Pontedera 5:00 PM Olbia Calcio 1905 Olbia
  Pro Sesto SSD Pro Sesto 5:30 PM Juventus U23 Juventus U23
  Modena Modena FC 2018 12:30 PM AS Gubbio 1910 AS Gubbio
  Legnago FC Legnago Salus 2:30 PM Vis Pesaro dal 1898 Vis Pesaro
  Mantova FC Mantova FC 3:00 PM Fermana FC Fermana
  AJ Fano Alma Juventus Fano 1906 3:00 PM AC Perugia Calcio Perugia
  Südtirol FC Südtirol 3:00 PM Ravenna FC Ravenna
  Sambenedettese US Sambenedettese 3:00 PM Carpi FC 1909 Carpi
  Matelica Matelica Calcio 3:00 PM US Triestina Triestina
  Cesena Cesena FC 5:30 PM Virtusvecomp Verona Virtus Verona
  Palermo Palermo FC 12:30 PM Teramo Calcio 1913 Teramo
  Viterbese US Viterbese 1908 3:00 PM Ternana Calcio Ternana
  Bari SSC Bari 3:00 PM Virtus Francavilla Calcio V. Francavilla
  Paganese Paganese Calcio 1926 3:00 PM Calcio Catania Catania
  Vibonese US Vibonese 3:00 PM Cavese 1919 Cavese
  Turris SS Turris Calcio 5:30 PM US Avellino 1912 Avellino
  Bisceglie AS Bisceglie 1913 5:30 PM Calcio Foggia 1920 Foggia
matchday 23 U. de Chile Club Universidad de Chile 11:15 PM Club Deportes Iquique CD Iquique
matchday 24 Cobresal CD Cobresal 12:30 AM Unión La Calera La Calera
matchday 26 La Serena Deportes La Serena 9:00 PM CDP Curicó Unido Curicó
Fourth Round
Chelsea Chelsea FC 1:00 PM Luton Town Luton
  Brentford Brentford FC 3:30 PM Leicester City Leicester
  Fulham Fulham FC 3:30 PM Burnley FC Burnley
 
Man Utd Manchester United 6:00 PM Liverpool FC Liverpool
 
Everton Everton FC 9:00 PM Sheffield Wednesday Sheff Wed
matchday 22 UD Almería UD Almería 2:00 PM CE Sabadell CE Sabadell
  UD Logroñés UD Logroñés 4:00 PM Real Oviedo Real Oviedo
  CD Castellón CD Castellón 6:15 PM Sporting Gijón Sporting Gijón
  UD Las Palmas UD Las Palmas 8:30 PM CD Leganés CD Leganés
matchday 21 FC Volendam FC Volendam 12:15 PM De Graafschap Doetinchem De Graafschap
  Roda JC Roda JC Kerkrade 8:00 PM FC Utrecht U21 Utrecht U21
matchday 15 Marítimo CS Marítimo 4:00 PM FC Paços de Ferreira Paços Ferreira
  Moreirense Moreirense FC 6:30 PM Portimonense SC Portimonense
  Famalicão FC Famalicão 9:15 PM Vitória Guimarães SC Vit. Guimarães
matchday 17 Mafra CD Mafra 12:15 PM GD Estoril Praia Estoril Praia
  Chaves GD Chaves 3:00 PM FC Arouca Arouca
matchday 18 Tuzlaspor Tuzlaspor 11:30 AM Akhisarspor Akhisarspor
  A. Keciörengücü Ankara Keciörengücü 11:30 AM Boluspor Boluspor
  Giresunspor Giresunspor 2:00 PM Balikesirspor Balikesirspor
  Samsunspor Samsunspor 5:00 PM Altay SK Altay SK
matchday 15 Chelsea U23 Chelsea FC U23 6:30 PM Southampton FC B Southampton B
matchday 16 Bnei Yehuda Bnei Yehuda Tel Aviv 6:00 PM Hapoel Kfar Saba H. Kfar Saba
matchday 11 CD Guijuelo CD Guijuelo postponed Zamora CF Zamora CF
  CD Lealtad CD Lealtad 12:00 PM Marino Luanco Marino Luanco
  Coruxo FC Coruxo FC 12:00 PM Salamanca CF UDS Salamanca CF
  Oviedo Vetusta Real Oviedo Vetusta 12:00 PM CD Covadonga Covadonga
  Unionistas CF Unionistas CF 4:00 PM Pontevedra CF Pontevedra
  Dep. La Coruña Deportivo de La Coruña 5:00 PM SD Compostela SD Compostela
  Haro Deportivo Haro Deportivo 12:00 PM SD Ejea SD Ejea
  CD Tudelano CD Tudelano 12:00 PM CA Osasuna Promesas CA Osasuna Prom
  CD Ebro CD Ebro 12:00 PM CD Calahorra Calahorra
matchday 13 Racing Racing Santander 5:00 PM Bilbao Athletic Bilbao Athletic
  Real Unión Real Unión Club 5:00 PM SD Leioa SD Leioa
  Barakaldo CF Barakaldo CF 5:00 PM CD Laredo Laredo
  Penya Deportiva Penya Deportiva Santa Eulalia - Valencia Mestalla Valencia B
  CF Badalona CF Badalona 12:00 PM Gimnàstic de Tarragona Gimnàstic
  Atzeneta UE Atzeneta UE 12:00 PM Hércules CF Hércules CF
  RCD Espanyol B RCD Espanyol B postponed FC Andorra FC Andorra
  CD Alcoyano CD Alcoyano 12:00 PM Orihuela CF Orihuela CF
  CF La Nucía CF La Nucía 12:00 PM UD Ibiza UD Ibiza
  Atl. Levante Atlético Levante UD 4:00 PM Villarreal CF B Villarreal CF B
  FC Barcelona B FC Barcelona B 6:30 PM UE Olot UE Olot
  UE Cornellà UE Cornellà 7:00 PM AE Prat AE Prat
matchday 11 Sevilla Atl. Sevilla Atlético 11:30 AM Recreativo Granada Recre Granada
  Algeciras CF Algeciras CF 12:00 PM Recreativo Huelva Recr. Huelva
  Sanluqueño Atlético Sanluqueño 12:00 PM Las Palmas Atlético Las Palmas Atl.
  CD El Ejido CD El Ejido 2012 12:00 PM CF Lorca Deportiva Lorca Deportiva
  UD Tamaraceite UD Tamaraceite 1:00 PM Real Balompédica Linense R. B. Linense
  Cádiz B Cádiz CF B 3:45 PM San Fernando CD San Fernando CD
  Córdoba CF Córdoba CF 5:00 PM Yeclano Deportivo Yeclano
  Linares Linares Deportivo 5:00 PM UCAM Murcia CF UCAM Murcia
  Getafe CF B Getafe CF B 11:30 AM Real Madrid Castilla RM Castilla
  UD Sanse UD San Sebastián de los Reyes 11:30 AM UD Poblense UD Poblense
  Las Rozas CF Las Rozas CF 12:00 PM CDA Navalcarnero Navalcarnero
  UD Melilla UD Melilla 12:00 PM CF Talavera de la Reina CF Talavera
  Atl. Madrid B Atlético Madrid B 12:00 PM DUX Internacional de Madrid Inter de Madrid
  CD Don Benito CD Don Benito 12:00 PM CD Badajoz CD Badajoz
  Atl. Baleares Atlético Baleares 12:00 PM CF Rayo Majadahonda R. Majadahonda
  Socuéllamos UD Socuéllamos 12:00 PM CP Villarrobledo CP Villarrobledo
  Mérida AD Mérida AD 5:00 PM CF Villanovense Villanovense
matchday 21 Holst. Kiel II Holstein Kiel II postponed 1.FC Phönix Lübeck Phönix Lübeck
  HSC Hannover HSC Hannover postponed TSV Havelse TSV Havelse
  LSK Hansa Lüneburger SK Hansa postponed SV Drochtersen/Assel SV Drochtersen
  VfV Hildesheim VfV Borussia 06 Hildesheim postponed FC Oberneuland FC Oberneuland
  Altona 93 Altona 93 postponed SC Weiche Flensburg 08 SC Weiche 08
  E. Norderstedt Eintracht Norderstedt postponed FC St. Pauli II FC St. Pauli II
  Teutonia 05 FC Teutonia 05 Ottensen postponed Heider SV Heider SV
matchday 20 BFC Dynamo BFC Dynamo postponed BSG Chemie Leipzig Chemie Leipzig
  VfB Auerbach VfB Auerbach postponed Bischofswerdaer FV 08 Bischofswerda
  Lok Leipzig 1.FC Lokomotive Leipzig postponed Hertha BSC II Hertha BSC II
  Lichtenberg 47 SV Lichtenberg 47 postponed FC Energie Cottbus Energie Cottbus
  G. Halberstadt Germania Halberstadt postponed FSV 63 Luckenwalde FSV Luckenwalde
  TeBe Berlin Tennis Borussia Berlin postponed VSG Altglienicke Altglienicke
  ZFC Meuselwitz ZFC Meuselwitz postponed FSV Optik Rathenow Optik Rathenow
  Babelsberg 03 SV Babelsberg 03 postponed FC Carl Zeiss Jena Carl Zeiss Jena
  Viktoria Berlin FC Viktoria 1889 Berlin postponed Chemnitzer FC Chemnitzer FC
  U. Fürstenwalde FSV Union Fürstenwalde postponed Berliner AK 07 Berliner AK
matchday 17 RW Koblenz TuS Rot-Weiß Koblenz 2:00 PM Kickers Offenbach K. Offenbach
  FC 08 Homburg FC 08 Homburg 2:00 PM TSG Balingen TSG Balingen
  FK Pirmasens FK Pirmasens 2:00 PM FC Gießen FC Gießen
  Stuttgart II VfB Stuttgart II 2:00 PM SSV Ulm 1846 SSV Ulm 1846
matchday 4 Sp. San José Sporting San José 12:00 AM Santos de Guápiles FC Santos FC
  LD Alajuelense LD Alajuelense 2:00 AM AD San Carlos AD San Carlos
  Grecia Municipal Grecia 10:00 PM Municipal Pérez Zeledón Pérez Zeledón
  ADR Jicaral ADR Jicaral 10:00 PM CS Herediano Herediano
  Cartaginés CS Cartaginés 10:00 PM Limón FC Limón FC
matchday 22 1.FC M'gladbach 1.FC Mönchengladbach postponed Cronenberger SC Cronenberger SC
  SW Essen Schwarz-Weiß Essen postponed SpVg Schonnebeck Schonnebeck
  FC Kray FC Kray postponed SC Union Nettetal Union Nettetal
  TSV Meerbusch TSV Meerbusch postponed SF Niederwenigern Niederwenigern
  Ratingen 04/19 Ratingen 04/19 postponed SC Velbert SC Velbert
  TVD Velbert TVD Velbert postponed SpVgg Sterkrade-Nord Sterkrade-Nord
  1.FC Monheim 1.FC Monheim postponed TV Jahn Hiesfeld Jahn Hiesfeld
  TuRU Düsseldorf TuRU Düsseldorf postponed FSV Duisburg FSV Duisburg
  DJK St. Tönis DJK Teutonia St. Tönis postponed SF Baumberg SF Baumberg
  1.FC Bocholt 1.FC Bocholt postponed VfB 03 Hilden VfB Hilden
matchday 21 APOEL Nicosia APOEL Nicosia 3:00 PM Anorthosis Famagusta Anorthosis
  Nea Salamis Nea Salamina Famagusta 5:30 PM Apollon Limassol Apol. Limassol
matchday 5 Happy Valley Happy Valley postponed Resources Capital Resources Cap.
matchday 2 Thanh Hoa FC Thanh Hoa FC 11:00 AM VIETTEL FC VIETTEL FC
  Quang Ninh FC Than Quang Ninh FC 12:00 PM S.H.B. Da Nang FC S.H.B. Da Nang
  HCM City Ho Chi Minh City FC 1:15 PM Hong Linh Ha Tinh FC HL Ha Tinh FC
matchday 11 Europa FC Europa FC postponed FC College 1975 FC College 1975
matchday 10 Elmina Sharks Elmina Sharks FC 4:00 PM Bechem United FC Bechem United
  Medeama Medeama SC 4:00 PM Inter Allies FC Inter Allies
  Dreams FC Dreams FC 4:00 PM Liberty Professionals FC Liberty Prof.
  Ebusua Dwarfs Ebusua Dwarfs FC 7:00 PM West African Football Academy WAFA SC
  Asante Kotoko Asante Kotoko SC 7:00 PM Aduana Stars FC Aduana Stars
matchday 6 FC Heartland FC Heartland 4:00 PM Akwa United Akwa United
  Enugu Rangers Enugu Rangers IFC 4:00 PM Lobi Stars FC Lobi Stars
  Katsina Utd. Katsina United FC 4:00 PM Plateau United FC Plateau United
  Wikki Tourists Wikki Tourists 4:00 PM Jigawa Golden Stars FC Jigawa
  Dakkada FC Dakkada FC 4:00 PM Sunshine Stars Sunshine Stars
  Adamawa United Adamawa United 4:00 PM Enyimba Aba Enyimba Aba
  Kwara United Kwara United FC 4:00 PM Ifeanyi Ubah FC Ifeanyi Ubah
  Warri Wolves FC Warri Wolves FC 4:00 PM Nasarawa United Nasarawa United
  Kano Pillars Kano Pillars 4:00 PM Rivers United FC Rivers United
  Abia Warriors Abia Warriors FC 4:00 PM MFM FC MFM FC
matchday 7 Atalanta U19 Atalanta Primavera 10:30 AM Cagliari Primavera Cagliari U19
  Genoa U19 Genoa Primavera 12:30 PM Fiorentina Primavera Fiorentina U19
matchday 15 Parma U17 Parma Under 17 3:00 PM Virtus Entella Under 17 Entella U17
  Reggiana U17 Reggiana Under 17 3:00 PM Pisa Under 17 Pisa U17
  Cremonese U17 Cremonese Under 17 3:00 PM Bologna Under 17 Bologna U17
  Sampdoria U17 Sampdoria Under 17 3:00 PM Juventus Under 17 Juventus U17
  Lazio U17 Lazio Under 17 3:00 PM Genoa Under 17 Genoa U17
  Sassuolo U17 Sassuolo Under 17 3:00 PM Spezia Under 17 Spezia U17
  Atalanta U17 Atalanta Bergamo U17 3:00 PM Cittadella Under 17 Cittadella U17
  Monza U17 Monza Under 17 3:00 PM Venezia Under 17 Venezia U17
  Brescia U17 Brescia Under 17 3:00 PM Milan Under 17 Milan U17
  Pordenone U17 Pordenone Under 17 3:00 PM Udinese Under 17 Udinese U17
  Hellas U17 Hellas Under 17 3:00 PM Vicenza Under 17 Vicenza U17
  SPAL U17 SPAL U17 3:00 PM Cagliari Under 17 Cagliari U17
  Inter U17 Inter Under 17 3:00 PM Chievo Under 17 Chievo U17
matchday 16 Caronnese SC Caronnese 2:30 PM USD Lavagnese 1919 Lavagnese
  Derthona HSL Derthona 2:30 PM Borgosesia Calcio Borgosesia
  Vado FC Vado 2:30 PM FBC Casale Casale
  Città Varese ASD Città Di Varese 2:30 PM AC Saluzzo Saluzzo
  Imperia ASD Imperia 1923 2:30 PM GS Arconatese Arconatese
  Caratese US Folgore Caratese 2:30 PM Legnano AC Legnano
  PDHA Pont Donnaz Hone Arnad 2:30 PM USD Castellanzese 1921 Castellanzese
  Chieri ASD Chieri Calcio 2:30 PM AC Bra Bra
  Fossano Fossano Calcio 2:30 PM Sanremese Calcio Sanremese
  Sestri Levante USD Sestri Levante 1919 2:30 PM AC Gozzano Gozzano
matchday 13 Calvina Desenzano Calvina 2:30 PM USD 1913 Seregno Calcio Seregno
  ASD Sona Calcio ASD Sona Calcio 2:30 PM AC Ponte San Pietro Ponte S. Pietro
  Casatese Casatese 2:30 PM USD Caravaggio Caravaggio
  Franciacorta Franciacorta FC 2:30 PM USD Breno USD Breno
  Fanfulla ASD Fanfulla 2:30 PM ASD Vis Nova Giussano Vis Nova
  Villa Valle Villa Valle 2:30 PM ASD NibionnOggiono NibionnOggiono
  Brusaporto A.S.D. Brusaporto 2:30 PM SSD Real Calepina FC 2020 Real Calepina
  Scanzorosciate USD Scanzorosciate 2:30 PM AC Crema 1908 Crema
  Virtus Bergamo Virtus Ciserano Bergamo 1909 2:30 PM Tritium Calcio 1908 Tritium
matchday 16 Cartigliano ASD Cartigliano 2:30 PM Union Feltre Union Feltre
  Luparense Luparense FC 2:30 PM FC Arzignano Valchiampo Arzignano
  Adriese 1906 US Adriese 1906 2:30 PM Union San Giorgio Sedico Union S.Giorgio
  Chions APC Chions 2:30 PM AC Belluno 1905 Belluno
  Manzanese ASD Manzanese Calcio 2:30 PM Calcio Montebelluna 1909 Montebelluna
  Caldiero Caldiero Terme 2:30 PM AC Mestre Mestre
  Cjarlins Muzane Cjarlins Muzane 2:30 PM AC Este 1920 Este
  Virtus Bolzano Virtus Bolzano 2:30 PM Clodiense SSD Clodiense
  Campodarsego AC Campodarsego 2:30 PM AC Trento Trento
  Delta PT AC Delta Porto Tolle 2:30 PM GSD Ambrosiana Ambrosiana
matchday 13 Aglianese Aglianese Calcio 1923 2:30 PM Sasso Marconi Zola SSD Sasso Marconi
  Forlì Forlì FC 2:30 PM Pro Livorno Sorgenti Pro Sorgenti
  Seravezza Pozzi Seravezza Pozzi Calcio 2:30 PM Mezzolara Calcio Mezzolara
  Bagnolese G.S. Bagnolese 2:30 PM Rimini FC Rimini
  Marignanese SSDRL Marignanese Calcio 2:30 PM AC Prato Prato
  US Corticella US Corticella 2:30 PM Lentigione Calcio Lentigione
  Progresso SCD Progresso Calcio 2:30 PM Correggese Calcio 1948 Correggese
  Fiorenzuola US Fiorenzuola 1922 2:30 PM USD Real Forte Querceta Real Forte
  Sammaurese Sammaurese Calcio 2:30 PM Ghivizzano Borgo a Mozzano Ghiviborgo
  Ostiamare AS Ostiamare Lido Calcio 2:30 PM Aquila 1902 Montevarchi Montevarchi
  Sinalunghese UC Sinalunghese 2:30 PM ASD Foligno Calcio Foligno Calcio
  Flaminia Calcio Flaminia 2:30 PM Sporting Club Trestina Trestina
  Pianese US Pianese 2:30 PM CS Scandicci 1908 Scandicci
  Tiferno Tiferno 1919 2:30 PM San Donato - Tavarnelle San Donato
  Cannara ASD Cannara 2:30 PM Montespaccato Savoia Montespaccato
  Sangiovannese Sangiovannese 1927 2:30 PM US Follonica Gavorrano Foll. Gavorrano
  Grassina ASD Grassina 2:30 PM Lornano Badesse Calcio Lornano Badesse
  Siena ACN Siena 1904 2:30 PM Trastevere Calcio Trastevere
matchday 19 Foligno Calcio ASD Foligno Calcio 2:30 PM Tiferno 1919 Tiferno
matchday 13 Castelfidardo Gsd Castelfidardo Calcio 2:30 PM FC Rieti Rieti
  Montegiorgio Montegiorgio Calcio 2:30 PM Pineto Calcio Pineto
  Castelnuovo ASD Castelnuovo Vomano 2:30 PM US Recanatese Recanatese
  Agnonese Olympia Agnonese 2:30 PM Cynthialbalonga Calcio Albalonga
  Campobasso SSD Città di Campobasso 2:30 PM Real Giulianova SSD Giulianova
  SN Notaresco San Nicolò Notaresco 2:30 PM Tolentino Calcio Tolentino
  Racing Aprilia FC Aprilia Racing Club 2:30 PM Atletico Terme Fiuggi Atletico Fiuggi
  Matese FC Matese 2:30 PM Porto Sant'Elpidio MP Porto S'Elpidio
  Vastese ASD Vastese Calcio 1902 2:30 PM Polisportiva Vastogirardi Vastogirardi
  Carbonia ASD Carbonia 2:30 PM Muravera Calcio Muravera
  Nocerina Nocerina 1910 2:30 PM Arzachena Costa Smeralda Arzachena
  Nola SS Nola 1925 2:30 PM FC Giugliano 1928 Giugliano
  Insieme Formia SSD Insieme Formia 2:30 PM US Savoia 1908 Savoia
  Torres SEF Torres 1903 2:30 PM Sassari Latte Dolce Latte Dolce
  Lanusei ASD Lanusei Calcio 2:30 PM Cassino Calcio 1924 Cassino
  Florida Team Nuova Florida 2:30 PM Gladiator 1924 Gladiator
  Vis Artena Vis Artena 2:30 PM Latina Calcio 1932 Latina Calcio
  Monterosi Monterosi FC 2:30 PM Afragolese 1944 Afragolese
  Fidelis Andria SSD Fidelis Andria 2:30 PM ASD Team Altamura Team Altamura
  R. Aversa Real Agro Aversa postponed US Bitonto Calcio Bitonto
  Brindisi Brindisi FC postponed Sorrento 1945 Sorrento
  Gravina FBC Gravina 2:30 PM Audace Cerignola Cerignola
  Taranto Taranto FC 1927 postponed Molfetta Calcio Molfetta
  Casarano Casarano Calcio 2:30 PM AZ Picerno Picerno
  Nardò AC Nardò 2:30 PM FC Francavilla 1931 Francavilla
  Fasano US Città di Fasano 2:30 PM USD Lavello Lavello
  Puteolana Asd Puteolana 1902 2:30 PM Portici 1906 Portici
  Castrovillari Castrovillari Calcio 2:30 PM Gelbison Vallo della Lucania Gelbison
  S.Maria Cilento Santa Maria Cilento 2:30 PM Marina di Ragusa Marina Ragusa
  Troina Troina 2:30 PM Città di Sant'Agata Città S.Agata
  Dattilo SSD Dattilo 1980 2:30 PM Cittanova Calcio 1939 Cittanovese
  Rende Rende Calcio 1968 2:30 PM ACR Messina ACR Messina
  FC Messina FC Messina 2:30 PM Licata Calcio Licata
  Roccella Roccella 2:30 PM Rotonda Calcio Rotonda
  Paternò Paternò Calcio 2:30 PM Città di Acireale 1946 Acireale
  San Luca ASD San Luca 2:30 PM Calcio Biancavilla 1990 Biancavilla
matchday 17 Mosta FC Mosta FC 2:00 PM Birkirkara FC Birkirkara FC
  Hamrun Spart. Hamrun Spartans 6:00 PM Santa Lucia FC Santa Lucia FC
  Pembroke Pembroke Athleta FC 11:00 AM Marsaxlokk FC Marsaxlokk
  St. Andrews FC St. Andrews FC 2:00 PM Qrendi FC Qrendi FC
  Zebbug Rangers Zebbug Rangers FC 3:00 PM Fgura United FC Fgura Utd
  San Gwann FC San Gwann FC 6:00 PM Vittoriosa Stars FC Vittoriosa
  QFC Qormi FC 7:00 PM Pietà Hotspurs FC Pietà Hotspurs
matchday 13 Cape Town City Cape Town City FC 2:30 PM Lamontville Golden Arrows Golden Arrows
  Chippa United Chippa United postponed Black Leopards FC Black Leopards
  Tshakhuma Tshakhuma Tsha Madzivhandila FC 2:30 PM SuperSport United SuperSport Utd.
matchday 14 Jamshedpur FC Jamshedpur FC 12:30 PM Hyderabad FC Hyderabad
  Bengaluru FC Bengaluru FC 3:00 PM Odisha FC Odisha
matchday 4 TRAU FC TRAU FC 9:30 AM Chennai City FC Chennai City
  Aizawl FC Aizawl FC 11:30 AM Indian Arrows FC Indian Arrows
  RoundGlass RoundGlass Punjab FC 2:30 PM Mohammedan SC (Kolkata) Mohammedan

Select date

Player birthdays

Coach birthdays