To use this site, please enable Javascript.

Matches Mar 14, 2021

matchday 25
Bay. Leverkusen Bayer 04 Leverkusen 1:2 Arminia Bielefeld Arm. Bielefeld
 
RB Leipzig RB Leipzig 1:1 Eintracht Frankfurt E. Frankfurt
 
VfB Stuttgart VfB Stuttgart 2:0 TSG 1899 Hoffenheim TSG Hoffenheim
 
Karlsruher SC Karlsruher SC 0:0 Eintracht Braunschweig E. Braunschweig
 
1.FC Nuremberg 1.FC Nuremberg 1:1 VfL Osnabrück VfL Osnabrück
matchday 28
SC Verl SC Verl 2:1 SpVgg Unterhaching Unterhaching
 
Waldh. Mannheim SV Waldhof Mannheim 0:1 SV Meppen SV Meppen
 
Southampton Southampton FC 1:2 Brighton & Hove Albion Brighton
 
Leicester Leicester City 5:0 Sheffield United Sheff Utd
 
Arsenal Arsenal FC 2:1 Tottenham Hotspur Spurs
 
Man Utd Manchester United 1:0 West Ham United West Ham
matchday 13 Sant Julia UE Sant Julia 3:1 UE Santa Coloma UE Santa Coloma
  FC Santa Coloma FC Santa Coloma 1:1 Inter Club d'Escaldes IC d'Escaldes
  Penya Encarnada Penya Encarnada d'Andorra 0:8 Atlètic Club d'Escaldes AC Escaldes
  UE Engordany UE Engordany 1:1 Club Esportiu Carroi CE Carroi
matchday 27 Celta de Vigo Celta de Vigo 0:0 Athletic Bilbao Athletic
  Granada CF Granada CF 1:0 Real Sociedad Real Sociedad
  SD Eibar SD Eibar 1:3 Villarreal CF Villarreal
 
Sevilla FC Sevilla FC 1:0 Real Betis Balompié Real Betis
matchday 3 Botafogo Botafogo Futebol Clube (PB) 1:1 Sampaio Corrêa Futebol Clube (MA) Sampaio Corrêa
  CSA Centro Sportivo Alagoano (AL) 1:1 Clube de Regatas Brasil (AL) CRB
matchday 27 Bologna Bologna FC 1909 3:1 UC Sampdoria Sampdoria
  Parma Parma Calcio 1913 2:0 AS Roma AS Roma
  Torino Torino FC 1:2 Inter Milan Inter
  Cagliari Calcio Cagliari Calcio 1:3 Juventus FC Juventus
 
AC Milan AC Milan 0:1 SSC Napoli SSC Napoli
matchday 29 Nîmes Olympique Nîmes Olympique 1:1 Montpellier HSC Montpellier
  Stade Rennais Stade Rennais FC 1:0 RC Strasbourg Alsace R. Strasbourg
  Dijon Dijon FCO 1:3 FC Girondins Bordeaux G. Bordeaux
  Lens RC Lens 2:2 FC Metz FC Metz
  FC Lorient FC Lorient 1:1 OGC Nice OGC Nice
  Monaco AS Monaco 0:0 LOSC Lille LOSC Lille
  Paris SG Paris Saint-Germain 1:2 FC Nantes FC Nantes
matchday 21
Wolfsberger AC Wolfsberger AC 3:5 WSG Tirol WSG Tirol
 
Sturm Graz SK Sturm Graz 2:1 Austria Vienna Austria Vienna
 
SKN St. Pölten SKN St. Pölten 0:1 SCR Altach SCR Altach
 
Rapid Vienna Rapid Vienna 4:0 TSV Hartberg TSV Hartberg
 
SV Ried SV Ried 0:3 LASK LASK
matchday 22 Ufa FK Ufa 0:3 Rubin Kazan Rubin Kazan
  Tambov PFK Tambov 0:4 FK Krasnodar Krasnodar
  Loko Moscow Lokomotiv Moscow 3:1 FC Sochi Sochi
matchday 24 Quick DH HV & CV Quick postponed USV Hercules USV Hercules
  Dongen VV Dongen postponed GVV Unitas Unitas
  VV Gemert VV Gemert postponed VV Hoogland Hoogland
  Watergraafsmeer JOS Watergraafsmeer postponed Blauw Geel '38 Blauw Geel '38
  Westlandia RKVV Westlandia postponed HSC '21 Haaksbergen HSC '21
  RKVV DEM RKVV DEM postponed EVV Echt EVV Echt
  OFC Oostzaan OFC Oostzaan postponed SV Oss '20 SV Oss '20
  VV UNA VV UNA Veldhoven postponed ADO '20 Heemskerk ADO '20
  Groene Ster RKSV Groene Ster postponed HVV Hollandia Hollandia
matchday 27 Chindia AFC Chindia Targoviste 0:1 Astra Giurgiu Astra Giurgiu
  CFR Cluj CFR Cluj 4:0 ACSM Politehnica Iași ACSM Poli Iași
matchday 25
FC Vaduz FC Vaduz 0:3 FC Lugano FC Lugano
 
FC Sion FC Sion 1:2 Servette FC Servette FC
 
FC St. Gallen FC St. Gallen 1879 2:2 BSC Young Boys BSC Young Boys
matchday 26 VVV-Venlo VVV-Venlo 1:3 Fortuna Sittard Fortuna Sittard
  FC Utrecht FC Utrecht 1:3 Vitesse Arnhem Vitesse
 
PSV Eindhoven PSV Eindhoven 1:1 Feyenoord Rotterdam Feyenoord
  PEC Zwolle PEC Zwolle 0:2 Ajax Amsterdam Ajax
matchday 1 Antalyaspor U19 Antalyaspor U19 1:2 Alanyaspor U19 Alanyaspor U19
  Denizlispor U19 Denizlispor U19 1:1 Gaziantep FK U19 G.Antep FK U19
  Göztepe U19 Göztepe U19 1:0 MKE Ankaragücü U19 Ankaragücü U19
  Konyaspor U19 Konyaspor U19 2:1 Kasimpasa U19 Kasimpasa U19
  Karagümrük U19 Fatih Karagümrük U19 2:1 Sivasspor U19 Sivasspor U19
  G.Birligi U19 Genclerbirligi Ankara U19 1:0 Fenerbahce SK U19 Fenerbahce U19
  Galatasaray U19 Galatasaray SK U19 3:2 Kayserispor U19 Kayserispor U19
  Besiktas U19 Besiktas JK U19 1:2 Istanbul Basaksehir FK U19 Basaksehir U19
  Trabzonspor U19 Trabzonspor U19 1:0 Büyüksehir Belediye Erzurumspor U19 BB Erzurum U19
  Hatayspor U19 Hatayspor U19 3:3 Caykur Rizespor U19 C. Rizespor U19
matchday 30
Ankaragücü MKE Ankaragücü 3:0 Göztepe Göztepe
  BB Erzurumspor Büyüksehir Belediye Erzurumspor 0:0 Trabzonspor Trabzonspor
  Gaziantep FK Gaziantep FK 2:0 Denizlispor Denizlispor
 
Fenerbahce Fenerbahce SK 1:2 Genclerbirligi Ankara Genclerbirligi
matchday 18 FK Mariupol FK Mariupol 1:4 Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka
  Zorya Lugansk Zorya Lugansk 0:2 Dynamo Kyiv Dynamo Kyiv
  Shakhtar D. Shakhtar Donetsk 4:0 Desna Chernigiv Desna
  FK Oleksandriya FK Oleksandriya 2:0 Olimpik Donetsk Olimpik Donetsk
matchday 26 Asteras Tripoli Asteras Tripolis 0:1 PAS Giannina PAS Giannina
  AE Larisa AE Larisa 1:3 Olympiacos Piraeus Olympiacos
  Volos NPS Volos NPS 1:0 AEK Athens AEK Athens
  Apollon Smyrnis Apollon Smyrnis 1:0 Panetolikos GFS Panetolikos
  Panathinaikos Panathinaikos Athens 2:1 PAOK Thessaloniki PAOK Salonika
  Aris Saloniki Aris Thessaloniki 1:0 OFI Crete OFI Crete
  PAS Lamia PAS Lamia 1964 0:0 Atromitos Athen Atromitos Athen
matchday 14 OF Ierapetras OF Ierapetras 1:0 Panachaiki GE Panachaiki
  Doxa Dramas Doxa Dramas 0:3 AO Xanthi AO Xanthi
matchday 23 Lommel SK Lommel SK 1:0 KVC Westerlo KVC Westerlo
  Club NXT Club NXT 0:1 RFC Seraing RFC Seraing
matchday 25 RFC Wetteren RFC Wetteren 3:00 PM KVK Ninove KVK Ninove
  KSCT Menen KSCT Menen 3:00 PM Olsa Brakel Olsa Brakel
  FC Gullegem FC Gullegem 3:00 PM KSC Lokeren-Temse Lokeren-Temse
  Zwevezele SKV Zwevezele 3:00 PM KVK Westhoek KVK Westhoek
matchday 23 Bohemians 1905 FC Bohemians Prag 1905 2:0 MFK Karvina MFK Karvina
  Zbrojovka Brno FC Zbrojovka Brno 1:2 FK Jablonec FK Jablonec
  Mladá Boleslav FK Mladá Boleslav 0:3 SK Slavia Prague Slavia Prague
matchday 21 SönderjyskE SönderjyskE 2:0 AC Horsens AC Horsens
  Vejle BK Vejle Boldklub 0:2 Aalborg BK Aalborg BK
  Odense BK Odense Boldklub 0:3 Bröndby IF Bröndby IF
  FC Copenhagen FC Copenhagen 0:0 FC Midtjylland FC Midtjylland
matchday 24 Macva U17 FK Macva Sabac U17 0:2 FK Cukaricki U17 Cukaricki U17
  Internacional FK Internacional Beograd U17 1:1 FK Apolon 4 Kragujevac U17 Apolon 4 U17
  Vrsac U17 OFK Vrsac U17 3:1 FK Napredak Krusevac U17 Napredak U17
  Rad U19 FK Rad U19 0:1 FK Brodarac Belgrad U19 Brodarac U19
  Trayal U19 FK Trayal Kruševac U19 2:7 FK TSC Backa Topola U19 FK TSC U19
  Vozdovac U19 FK Vozdovac U19 3:0 FK Napredak Krusevac U19 Napredak U19
matchday 27 Javor-Matis FK Javor-Matis Ivanjica 1:1 FK Rad Rad
  Napredak FK Napredak Krusevac 2:1 OFK Backa Backa
  Mladost FK Mladost Lucani 1:1 FK Metalac Gornji Milanovac Metalac
  FK Indjija FK Indjija 1:0 FK Novi Pazar Novi Pazar
matchday 25 NK Varazdin NK Varazdin 0:5 GNK Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
  HNK Sibenik HNK Sibenik 0:4 NK Osijek NK Osijek
matchday 5 KuPS U19 Kuopion Palloseura U19 postponed FC Haka U19 FC Haka U19
  Käpylän U19 Käpylän Pallo U19 postponed Hämeenlinnan Jalkapalloseura U19 HJS U19
  FC Honka U19 FC Honka U19 postponed Kaarinan Pojat U19 Kaarinan U19
First Round FC Kuula FC Kuula 2:15 PM Pallo-Iirot II Pallo-Iirot II
matchday 21 Górnik Zabrze Górnik Zabrze 2:0 Zaglebie Lubin Zaglebie Lubin
  Lech Poznan Lech Poznan 0:0 Piast Gliwice Piast Gliwice
  CSKA-Sofia CSKA-Sofia 1:0 Etar Veliko Tarnovo FK Etar
matchday 23 FC Sportist FC Sportist Svoge 1:1 FC Pirin Blagoevgrad FC Pirin
  Lok. Sofia Lokomotiv Sofia 4:1 PFC Dobrudzha Dobrich Dob. Dobrich
  FK Sozopol FK Sozopol 2:0 Strumska Slava Strumska Slava
  Yantra Yantra Gabrovo 1:0 Hebar Pazardzhik Hebar P.
matchday 27 NS Mura NS Mura 0:0 NK Maribor NK Maribor
  FC Koper FC Koper 1:1 NK Celje NK Celje
matchday 16 Pr. Niederkorn FC Progrès Niederkorn 2:1 FC UNA Strassen FC UNA Strassen
  US Mondorf US Mondorf-Les-Bains 0:0 FC Rodange 91 FC Rodange 91
  CS Fola Esch CS Fola Esch 3:2 Racing FC Union Luxembourg RFCU Luxembourg
  E. Ettelbrück FC Etzella Ettelbruck 2:2 US Hostert US Hostert
  Hamm Benfica FC RM Hamm Benfica 1:1 FC Wiltz 71 FC Wiltz 71
  Hesperange Swift Hesperange 5:1 Jeunesse Esch Jeunesse Esch
  Titus Petange Union Titus Petange 0:3 F91 Dudelange F91 Dudelange
  Vict. Rosport FC Victoria Rosport 3:2 FC Differdange 03 Differdange 03
matchday 26 Mezőkövesd Mezőkövesd Zsóry FC 2:1 Budafoki MTE Budafoki MTE
  Ferencváros Ferencvárosi TC 5:2 Paksi FC Paksi FC
  Puskás AFC Puskás Akadémia FC 1:0 MOL Fehérvár FC Fehérvár
matchday 1 AS Trencin AS Trencin 2:6 Slovan Bratislava Slo. Bratislava
matchday 14 TSV Lägerdorf TSV Lägerdorf 2:00 PM SV Henstedt-Ulzburg Henstedt-Ulz.
  GW Siebenbäumen SV Grün-Weiß Siebenbäumen 3:00 PM Eichholzer SV Eichholzer SV
  Breitenfelde Breitenfelder SV 3:00 PM Büchen-Siebeneichener SV Büchen-Sieben.
  SG Geest 05 SG Geest 05 3:00 PM IF Stjernen Flensborg IF Stjernen
matchday 16 Burgaltendorf SV Burgaltendorf 3:00 PM Duisburger SV 1900 Duisburger SV
  Hamborn 07 Sportfreunde Hamborn 07 3:00 PM ESC Rellinghausen 06 ESC Rellinghsn.
  VfB Speldorf VfB Speldorf 3:00 PM SV Genc Osman Duisburg SV Genc Osman
  SV Wermelskirchen SV Wermelskirchen 3:00 PM VfB Frohnhausen VfB Frohnhausen
  BW Mintard DJK Blau-Weiß Mintard 3:15 PM SpVgg Steele 03/09 SpVgg Steele
  BG Überruhr Blau-Gelb Überruhr 3:15 PM FC Remscheid FC Remscheid
  A. Klosterhardt DJK/Arminia Klosterhardt 3:15 PM Mülheimer FC 97 Mülheimer FC
matchday 23 VfB Marburg VfB Marburg postponed RSV Weyer RSV Weyer
  Niedernhausen SV 1913 Niedernhausen postponed SC Waldgirmes II Waldgirmes II
  Steinbach II TSV Steinbach II postponed FV Biebrich 02 FV Biebrich 02
  FV Breidenbach FV Breidenbach postponed TSV Michelbach TSV Michelbach
  Spvgg Eltville Spvgg Eltville postponed SSV Langenaubach Langenaubach
  SG Kinzenbach SG Kinzenbach postponed FC Ederbergland FC Ederbergland
  Walluf SG Walluf postponed FC Gießen II FC Gießen II
  FC Waldbrunn FC Waldbrunn postponed SF/BG Marburg SF/BG Marburg
  TuBa Pohlheim FC TuBa Pohlheim postponed FC Cleeberg FC Cleeberg
  SV Bauerbach SV Bauerbach postponed Germania Schwanheim Schwanheim
matchday 21 FC Waldkirch FC Waldkirch 3:00 PM SV Weil 1910 SV Weil
  SF Elzach-Yach SF Elzach-Yach 3:00 PM SC Pfullendorf SC Pfullendorf
  DJK Donauesch. DJK Donaueschingen 3:00 PM FC Teningen FC Teningen
matchday 19 W. Kinderhaus Westfalia Kinderhaus postponed Lüner SV Lüner SV
  SC Herford SC Herford postponed SV Rödinghausen II Rödinghausen II
  Bor. Emsdetten Borussia Emsdetten postponed 1.FC Gievenbeck 1.FC Gievenbeck
  VfL Theesen VfL Theesen postponed SpVgg Erkenschwick Erkenschwick
  SV Mesum SV Mesum postponed Preußen Espelkamp Pr. Espelkamp
  SC Peckeloh SC Peckeloh postponed VfB Fichte Bielefeld VfB Fichte
  TuS Hiltrup TuS Hiltrup postponed Delbrücker SC Delbrücker SC
  TuS Tengern TuS Tengern postponed TuS 05 Sinsen TuS 05 Sinsen
  Neuenkirchen SuS Neuenkirchen postponed SV Grün-Weiß Nottuln GW Nottuln
  TuS Bövinghausen TuS Bövinghausen 3:00 PM FC Brünninghausen Brünninghausen
  SpVg Hagen 11 SpVg Hagen 11 3:00 PM SV Hohenlimburg 10 SV Hohenlimburg
  SC Neheim SC Neheim 3:00 PM YEG Hassel YEG Hassel
  Wacker Castrop SV Wacker Obercastrop 3:00 PM DJK TuS Hordel DJK TuS Hordel
  Wanne-Eickel DSC Wanne-Eickel 3:00 PM Westfalia Wickede Westfalia Wickede
  RW Deuten SV Rot-Weiß Deuten 3:00 PM FSV Gerlingen FSV Gerlingen
  Bor. Dröschede Borussia Dröschede 3:30 PM Concordia Wiemelhausen C. Wiemelhausen
  BSV Schüren BSV Schüren 4:00 PM SV Sodingen SV Sodingen
  Lennestadt FC Lennestadt 4:00 PM FC Iserlohn 46/49 FC Iserlohn
matchday 1 Belgrano Club Atlético Belgrano 2:1 Club Atlético Tigre Tigre
  Brown Adrogue Brown de Adrogue 1:0 Club Social y Atlético Guillermo Brown Guillermo Brown
  AA Estudiantes AA Estudiantes de Río Cuarto 1:1 CD Maipu (Mendoza) CD Maipu
  San Martín (T) Club Atlético San Martín (Tucumán) 0:0 CA Alvarado CA Alvarado
Group A Estudiantes Club Estudiantes de La Plata 0:2 Club Atlético Colón CA Colón
  Boca Juniors Club Atlético Boca Juniors 1:1 Club Atlético River Plate River Plate
matchday 11 Tigres UANL Tigres UANL 1:2 Mazatlán FC Mazatlán FC
  CD Cruz Azul CD Cruz Azul 1:0 CF Monterrey Monterrey
  Club Tijuana Club Tijuana 0:1 Santos Laguna Santos Laguna
  Toluca Deportivo Toluca 0:2 CF Pachuca CF Pachuca
matchday 2 Palmaflor Atlético Palmaflor 1:0 Club Real Santa Cruz Real Santa Cruz
  Always Ready Club Always Ready 5:0 Club Deportivo San José Club San José
  The Strongest The Strongest La Paz 5:2 Club Deportivo Oriente Petrolero Oriente P.
matchday 12 Patriotas Boyacá Patriotas FC 0:2 Millonarios FC Millonarios
  Rionegro Águila Rionegro Águilas 0:2 Independiente Medellín Indep. Medellín
matchday 4 Yokohama F. M. Yokohama F. Marinos 3:0 Urawa Red Diamonds Urawa Reds
  Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse 0:0 Sagan Tosu Sagan Tosu
  Oita Trinita Oita Trinita 1:1 FC Tokyo FC Tokyo
matchday 3 Ventforet Kofu Ventforet Kofu 2:1 Tochigi SC Tochigi SC
  JEF Utd. Chiba JEF United Chiba 0:2 Blaublitz Akita Blaublitz Akita
  Matsumoto Yama. Matsumoto Yamaga 1:1 Montedio Yamagata Monte. Yamagata
  Machida Zelvia Machida Zelvia 2:2 Tokyo Verdy Tokyo Verdy
  Zweig. Kanazawa Zweigen Kanazawa 1:1 Giravanz Kitakyushu Gir. Kitakyushu
  Fagiano Okayama Fagiano Okayama 0:0 SC Sagamihara SC Sagamihara
  Thespaku. Gunma Thespakusatsu Gunma 0:2 FC Ryukyu FC Ryukyu
matchday 1 Teg. Miyazaki Tegevajaro Miyazaki 0:1 Iwate Grulla Morioka Iwate Grulla M.
  Fukushima Utd. Fukushima United 0:0 Fujieda MYFC Fujieda MYFC
  Yokohama SCC Yokohama Sports & Culture Club 0:1 Kataller Toyama Kataller Toyama
  FC Imabari FC Imabari 0:1 Roasso Kumamoto Roasso Kumamoto
  FC Gifu FC Gifu 0:0 Vanraure Hachinohe Vanr. Hachinohe
  Kamatam. Sanuki Kamatamare Sanuki 0:2 Nagano Parceiro Nagano Parceiro
  Kagoshima Utd. Kagoshima United 2:3 Gainare Tottori Gainare Tottori
  Honda FC Honda FC 3:2 Sony Sendai Sony Sendai
  MIO B. Shiga MIO Biwako Shiga 1:3 Nara Club Nara Club
  Suzuka PG Suzuka Point Getters 2:2 Honda Lock Honda Lock
  Musashino Utd. Tokyo Musashino United 2:2 ReinMeer Aomori ReinMeer Aomori
  Iwaki FC Iwaki FC 2:1 Veertien Mie Veertien Mie
  Verspah Oita Verspah Oita 0:1 Kochi United Kochi Utd.
  FC Osaka FC Osaka 3:0 FC Kariya FC Kariya
matchday 3 Wolves FC Wollongong Wolves FC 3:0 Mt Druitt Town Rangers Mt Druitt Town
  Sydney FC U21 Sydney FC U21 3:2 Northbridge FC Bulls Northbridge FC
matchday 12 Central Coast Central Coast Mariners 2:2 Perth Glory Perth Glory
  Western United Western United FC 1:0 Brisbane Roar Brisbane Roar
matchday 22 Velez U17 FK Velez Mostar U17 0:1 FK Sloboda Tuzla U17 Sloboda T U17
matchday 15 FK Krupa U19 FK Krupa na Vrbasu U19 1:1 FK Borac Banja Luka U19 Banja Luka U19
  Prijedor U19 FK Rudar Prijedor U19 0:2 FK Zvijezda 09 U19 Zvijezda 09 U19
  Sloboda T U19 FK Sloboda Tuzla U19 2:1 FK Zeljeznicar Sarajevo U19 Zeljeznicar U19
  Hadzici U19 FK Radnik Hadzici U19 1:2 NK Siroki Brijeg U19 S. Brijeg U19
  Sarajevo U19 FK Sarajevo Academy U19 3:0 FK Zeljeznicar Banja Luka U19 Z.BL U19
  V. Mostar U19 FK Velez Mostar U19 1:2 FK Olimpik Sarajevo U19 FK Olimpik U19
matchday 22 Zrinjski Mostar HSK Zrinjski Mostar 1:2 FK Tuzla City FK Tuzla City
  Siroki Brijeg NK Siroki Brijeg 1:0 FK Sarajevo FK Sarajevo
matchday 17 TOSK Tesanj NK TOSK Tesanj 2:0 NK Vis Simm-Bau Kosova Simm-Bau
matchday 2 Kauno Zalgiris FK Kauno Zalgiris 5:0 FK Nevezis FK Nevezis
  FK Panevezys FK Panevezys 1:0 FC Džiugas Telsiai FC Džiugas
matchday 1 Sputnik Sputnik Rechitsa 0:4 Dynamo Brest Dynamo Brest
  Neman Grodno Neman Grodno 0:0 FK Vitebsk Vitebsk
  BATE Borisov BATE Borisov 3:0 FK Slutsk FK Slutsk
matchday 16 El Mokawloon El Mokawloon SC 0:1 Ghazl Mahalla Mahalla
matchday 9 Mouloudia Mouloudia d'Oujda 4:0 Difaâ El Jadida Difaâ El Jadida
  SC Chabab SC Chabab Mohammedia 1:2 Ittihad Tanger Ittihad Tanger
  Rapide Oued Zem Rapide Oued Zem 0:0 MAS Fes MAS Fes
matchday 18 ES Metlaoui Etoile Sportive Metlaoui 2:1 AS Soliman AS Soliman
  Olympique Beja Olympique Beja 0:1 US Tataouine US Tataouine
  CA Bizertin Club Athlétique Bizertin 0:2 US Monastir US Monastir
  JS Kairouan JS Kairouanaise 0:1 Avenir Sportif Rejiche AS Rejiche
  Club Africain Club Africain Tunis 1:0 Union Sportive de Ben Guerdane US Ben Guerdane
matchday 4 Samgurali FC Samgurali Tskaltubo 1:2 FC Dila Gori FC Dila
  Torpedo Kutaisi Torpedo Kutaisi 2:2 FC Telavi FC Telavi
  Dinamo Tbilisi Dinamo Tbilisi 4:3 FC Saburtalo Saburtalo
matchday 1 Yangju Citizen Yangju Citizen 3:1 Daejeon KoRail Daejeon KoRail
  Gangneung Cit. Gangneung Citizen 1:1 Paju Citizen Paju Citizen
  Cheongju FC Cheongju FC 0:2 Cheonan City Cheonan City
  Yeoju FC Yeoju FC 1:4 Gangwon FC Reserves Gangwon Res.
  Pocheon Citizen Pocheon Citizen 4:0 Seoul Jungnang Seoul Jungnang
matchday 4 Suwon FC Suwon FC 1:2 Seongnam FC Seongnam FC
  Suwon Bluewings Suwon Samsung Bluewings 1:1 Gangwon FC Gangwon FC
matchday 3 Seoul E-Land Seoul E-Land 1:1 Jeonnam Dragons Jeonnam Dragons
  Bucheon FC Bucheon FC 1995 0:0 FC Anyang FC Anyang
  Daejeon Hana C. Daejeon Hana Citizen 1:2 Gimcheon Sangmu Gimcheon Sangmu
matchday 4 Mirassol-SP Mirassol Futebol Clube (SP) 1:0 AA Internacional Limeira Internacional
  Palmeiras Sociedade Esportiva Palmeiras 2:0 Associação Ferroviária de Esportes (SP) Ferroviária
  RB Bragantino Red Bull Bragantino 2:1 Esporte Clube Santo André (SP) Santo André
  São Caetano AD São Caetano (SP) 0:1 Sport Club Corinthians Paulista Corinthians
matchday 18
FC Wacker FC Wacker Innsbruck 0:1 FC Liefering FC Liefering
Group 1 Bangu-RJ Bangu Atlético Clube (RJ) 0:0 Botafogo de Futebol e Regatas Botafogo
  AA Portuguesa AA Portuguesa (RJ) 0:1 Volta Redonda Futebol Clube (RJ) Volta Redonda
  Flamengo Clube de Regatas do Flamengo 0:1 Fluminense Football Club Fluminense
matchday 36 Sheff Wed Sheffield Wednesday 1:2 Norwich City Norwich
Group 1 América-MG América Futebol Clube (MG) 0:1 Associação Atlética Caldense (MG) AA Caldense
  Cruzeiro Cruzeiro Esporte Clube 1:0 Athletic Club (MG) Athletic Club
  Bento Gonçalves Clube Esportivo de Bento Gonçalves (RS) 0:2 Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense Grêmio
  Brasil-RS Grêmio Esportivo Brasil (RS) 0:0 SER Caxias do Sul (RS) Caxias-RS
  Alagoinhas-BA Alagoinhas Atlético Clube (BA) 3:0 Doce Mel EC Doce Mel
  Jacuipense-BA Esporte Clube Jacuipense (BA) 0:1 E.C.P.P. Vitória da Conquista (BA) Conquista-BA
  Juazeirense-BA Sociedade Desportiva Juazeirense (BA) 1:0 AD Bahia de Feira (BA) AD Bahia-BA
Group B Aparecidense-GO AA Aparecidense (GO) 3:0 Goiás Esporte Clube Goiás EC
  Goianésia (GO) Goianésia Esporte Clube (GO) 2:2 Jaraguá Esporte Clube (GO) Jaraguá EC
Group 1 Central Central Sport Club (PE) 0:0 Sete de Setembro Esporte Clube (PE) Sete-PE
  Santa Cruz Santa Cruz Futebol Clube (PE) 1:1 Sport Club do Recife Sport Recife
  FC Cascavel Futebol Clube Cascavel (PR) 1:0 Paraná Clube Paraná
Semi-Finals RSC Anderlecht RSC Anderlecht 1:2 KRC Genk KRC Genk
matchday 3 Bragantino-PA Bragantino Clube do Pará (PA) 0:0 Águia de Marabá Futebol Clube (PA) Marabá-PA
  Paragominas Paragominas Futebol Clube (PA) 0:0 Tapajós Futebol Clube (PA) Tapajós-PA
  Carajás Carajás EC 1:2 Paysandu Sport Club (PA) Paysandu SC
  Gavião Kyikat. Gavião Kyikatêjê Futebol Clube 0:2 Independente Atlético Clube (PA) Independente-PA
Group 1 Criciúma EC Criciúma Esporte Clube 0:1 Associação Chapecoense de Futebol Chapecoense
  Aliança Desportiva Aliança 0:1 Jacyobá Atlético Clube (AL) Jacyobá AC
matchday 4 Sociedade Unida Associação Sportiva Sociedade Unida (RN) 3:2 Santa Cruz Futebol Clube (RN) Santa Cruz-RN
  Globo FC Globo Futebol Clube (RN) 0:0 América Futebol Clube (RN) América-RN
matchday 3 União Esporte Clube (MT) União Esporte Clube (MT) 2:1 Poconé Esporte Clube (MT) Poconé EC
matchday 4 4 de Julho-PI 4 de Julho Esporte Clube (PI) 0:1 Parnahyba Sport Club (PI) Parnahyba-PI
matchday 20 FC Atert Bissen FC Atert Bissen postponed Union Sportive Esch-Alzette US Esch
  Steinsel  FC Alisontia Steinsel postponed Union Mertert-Wasserbillig Mertert-Wass.
  Schifflange 95 FC Schifflange 95 postponed FC Yellow Boys Weiler-La-Tour Weiler
  Medernach FC Blo-Wäiss Medernach postponed FC Mondercange Mondercange
  UN Käerjeng 97 UN Käerjeng 97 postponed FC Marisca Mersch Marisca Mersch
  SC Bettembourg SC Bettembourg postponed US Rumelange US Rumelange
  Berbourg FC Berdenia Berbourg postponed FC Jeunesse Junglinster Junglinster
  FC Mamer 32 FC Mamer 32 postponed FC Jeunesse Canach Jeunesse Canach
matchday 8 Sol de América Club Sol de América 0:2 Club Libertad Asunción Libertad
  Guaraní Club Guaraní 0:3 Guaireña FC Guaireña FC
matchday 12 Liverpool FC Liverpool FC Montevideo 3:2 Atletico River Plate Montevideo River Plate
  Cerro Largo Cerro Largo FC 1:0 Club Atlético Progreso Progreso
Group 3 Grótta ÍF Grótta 3:1 Vestri Ísafjördur Vestri
Group A Dourados Dourados AC 2:1 Operário Futebol Clube (MS) Operário-MS
Group B Costa Rica EC Costa Rica Esporte Clube (MS) 3:0 SERC (MS) SERC
matchday 6 Paraíso Paraíso FC 1:1 Tocantins Esporte Clube Tocantins EC
  Araguacema FC Araguacema FC 1:0 Tocantinópolis Esporte Clube (TO) Tocantinópolis
matchday 3 EN Paralimniou Enosis Neon Paralimniou 0:1 Ermis Aradippou Ermis Aradippou
  Olympiakos N. Olympiakos Nicosia 2:0 Anorthosis Famagusta Anorthosis
  Paide Paide Linnameeskond 5:1 JK Trans Narva JK Trans Narva
Final Sunderland Sunderland AFC 1:0 Tranmere Rovers Tranmere Rovers
matchday 1 Sport Boys Sport Boys Association 2:3 Universidad César Vallejo César Vallejo
matchday 3 Perak Perak FC 0:2 Terengganu FC Terengganu FC
matchday 27 Samut Prakan C. Samut Prakan City 1:2 Buriram United Buriram Utd.
  Ratchaburi FC Ratchaburi Mitr Phol FC 1:0 Suphanburi FC Suphanburi FC
  Port FC Port FC 2:1 Chonburi FC Chonburi FC
  BG Pathum Utd. BG Pathum United 1:0 Nakhonratchasima Mazda FC Swat Cat
matchday 29 Uthai Thani FC Uthai Thani FC 0:2 Chiangmai FC Chiangmai FC
  Navy FC Navy FC 0:1 Khon Kaen FC Khon Kaen FC
  Khon Kaen Utd. Khon Kaen United 0:1 Nakhonpathom United Nakhonpathom
  Kasetsart FC Kasetsart FC 1:0 Phrae United Phrae Utd.
  Sisaket FC Sisaket FC 0:0 Nongbua Pitchaya FC Nongbua FC
matchday 1 Young Lions Garena Young Lions 3:3 Balestier Khalsa Balestier Khals
  Geylang Geylang International 2:1 Tanjong Pagar United Tanjong Pagar
matchday 30 Pro Vercelli FC Pro Vercelli 1892 1:1 Como 1907 Como
  UC AlbinoLeffe UC AlbinoLeffe 0:0 Aurora Pro Patria Pro Patria
  Lucchese Lucchese 1905 0:1 SSD Pro Sesto Pro Sesto
  Piacenza Piacenza Calcio 1919 1:0 US Alessandria Calcio 1912 Alessandria
  Modena Modena FC 2018 1:1 Mantova 1911 Mantova
  Perugia AC Perugia Calcio 2:0 Carpi FC 1909 Carpi
  Südtirol FC Südtirol 4:0 Imolese Calcio 1919 Imolese
  Matelica Matelica Calcio 4:1 Calcio Padova Padova
  Legnago FC Legnago Salus 3:0 Alma Juventus Fano 1906 AJ Fano
  Vis Pesaro Vis Pesaro dal 1898 1:3 US Sambenedettese Sambenedettese
  Foggia Calcio Foggia 1920 1:0 Cavese 1919 Cavese
  Juve Stabia SS Juve Stabia 4:1 SS Turris Calcio Turris
  Casertana Casertana FC 0:1 AS Bisceglie 1913 Bisceglie
matchday 28 Z. Kömürspor Zonguldak Kömürspor 0:1 Hekimoglu Trabzon Hekimoglu
  Inegölspor Inegölspor 0:2 Nigde Anadolu FK Nigde Anadolu
  Manisa FK Manisa FK 2:1 Amed SK Amed SK
  Kocaelispor Kocaelispor 3:0 Ankara Demirspor Ankara Demir
  Corum FK Corum FK 5:0 Sancaktepe FK Sancaktepe FK
  Gümüshanespor Gümüshanespor 3:1 24 Erzincanspor 24 Erzincanspor
  Afjet Afyonspor Afjet Afyonspor 2:1 Ergene Velimese Spor Ergene Velimese
  Hacettepe Hacettepe Spor 0:0 Sanliurfaspor Sanliurfaspor
  Sariyer Sariyer 3:2 Kahramanmarasspor Kahramanmaras
  Karabükspor Kardemir Karabükspor 0:1 GMG Kastamonuspor GMG Kastamonu
  Pendikspor Pendikspor 0:1 Kirklarelispor Kirklarelispor
  Bodrumspor Bodrumspor 0:1 Sakaryaspor Sakaryaspor
 
Elazigspor Elazigspor 2:2 Tarsus Idman Yurdu Tarsus IY
  Serik Belediye Serik Belediyespor 2:1 1922 Konyaspor 1922 Konya
  Sivas Belediye Sivas Belediye Spor 1:1 Karacabey Belediye Spor Karacabey Bld
  Turgutluspor Turgutluspor 0:1 Etimesgut Belediyespor Etimesgut Bld
  Mamak FK Mamak FK 1:5 Van Spor FK Van Spor FK
  Bayburt ÖI Bayburt Özel Idare Spor 1:3 Eyüpspor Eyüpspor
  Kirsehir Bld Kirsehir Belediye Spor 3:0 Pazarspor Pazarspor
matchday 29 UD Logroñés UD Logroñés 0:1 Málaga CF Málaga CF
  Sporting Gijón Sporting Gijón 2:0 RCD Mallorca RCD Mallorca
  CD Tenerife CD Tenerife 2:0 Albacete Balompié Albacete
  Real Oviedo Real Oviedo 1:3 CD Leganés CD Leganés
matchday 10 SO Romorantin SO Romorantin postponed SCO Angers B SCO Angers B
  Le Puy Foot Le Puy Foot 43 Auvergne postponed Moulins-Yzeure Foot 03 Moulins-Yzeure
matchday 30 Krasnodar 2 FK Krasnodar 2 1:1 Chaika Peschanokopskoe Chaika Pes.
  KS Samara Krylya Sovetov Samara 3:1 Irtysh Omsk Irtysh Omsk
  Veles Moscow Veles Moscow 5:0 Spartak 2 Moscow Spartak 2
  Volgar Volgar Astrakhan 2:1 Tom Tomsk Tom Tomsk
  Torpedo Moscow Torpedo Moscow 0:1 Enisey Krasnoyarsk Enisey
  Shinnik Shinnik Yaroslavl 1:3 FK Nizhny Novgorod Nizhny Novgorod
  Tekstilshchik Tekstilshchik Ivanovo 1:0 Dinamo Bryansk Dinamo Bryansk
  Fakel Voronezh Fakel Voronezh 4:1 Chertanovo Moscow Chertanovo
  Akron Togliatti Akron Togliatti 1:1 FK Orenburg Orenburg
  Alania Vl. Alania Vladikavkaz 1:1 Neftekhimik Nizhnekamsk Neftekhimik
  Baltika Baltika Kaliningrad 1:0 SKA Khabarovsk SKA Khabarovsk
matchday 19 Csikszereda AFK Csikszereda Miercurea Ciuc 0:1 Dunarea Calarasi D. Calarasi
  Unirea Slobozia AFC Unirea 04 Slobozia 2:1 FC Rapid 1923 Rapid 1923
matchday 18 SKA Rostov SKA Rostov-na-Donu 0:1 Anzhi Makhachkala Anzhi
matchday 23 Moreirense Moreirense FC 1:1 Rio Ave FC Rio Ave FC
  Vit. Guimarães Vitória Guimarães SC 2:4 Gil Vicente FC Gil Vicente
  FC Porto FC Porto 2:0 FC Paços de Ferreira Paços Ferreira
matchday 24 Estoril Praia GD Estoril Praia 1:0 Varzim SC Varzim
  Chaves GD Chaves 1:1 FC Porto B FC Porto B
matchday 26 Tuzlaspor Tuzlaspor 0:1 Ümraniyespor Ümraniyespor
  Balikesirspor Balikesirspor 0:3 Altay SK Altay SK
  Menemen Spor Menemen Spor 0:0 Adanaspor Adanaspor
  Bursaspor Bursaspor 3:1 Ankaraspor Ankaraspor
matchday 21 Fremad Amager BK Fremad Amager 1:2 FC Fredericia FC Fredericia
  Vendsyssel FF Vendsyssel FF 0:1 Skive IK Skive IK
  Radnicki Pirot FK Radnicki Pirot 0:2 FK IMT Belgrad IMT Belgrad
  Kabel Novi Sad FK Kabel Novi Sad 1:1 Graficar Belgrad Graficar
matchday 22 Cibalia HNK Cibalia Vinkovci 2:0 NK Opatija NK Opatija
  Croat. Zmijavci NK Croatia Zmijavci 2:2 NK Junak Sinj Junak Sinj
matchday 20 Widzew Lodz Widzew Lodz 1:0 Chrobry Glogow Chrobry Glogow
matchday 19 Legia II Legia Warsaw II 0:0 KS Kutno KS Kutno
  C. Elblag Concordia Elblag 2:1 Pelikan Lowicz Pelikan Lowicz
  Bron Radom Bron Radom 1:3 Jagiellonia Bialystok II Jagiellonia II
  Pogon II Pogon Szczecin II 3:2 Gryf Wejherowo Gryf Wejherowo
  Pomorzanin Pomorzanin Torun 0:0 Flota Swinoujscie F. Swinoujscie
matchday 24 Chelmianka Chelmianka Chelm 3:1 Stal Krasnik Stal Krasnik
  Korona Kielce II Korona Kielce II 0:4 Wisla Pulawy Wisla Pulawy
  Jutrzenka Jutrzenka Giebultow 0:2 Sokol Sieniawa Sokol Sieniawa
Quarter-Finals Djurgarden Djurgardens IF 3:0 Östersunds FK Östersund
  Degerfors Degerfors IF 3:4 AET Västerås SK Västerås SK
matchday 1 Kaspiy Aktau Kaspiy Aktau 1:1 FK Aktobe Aktobe
  Ordabasy Ordabasy Shymkent postponed Qyzyljar SK Petropavlovsk Qyzyljar
  Kaysar Kaysar Kyzylorda 2:3 FK Taraz Taraz
  Tobol Kostanay Tobol Kostanay 2:0 Akzhayik Uralsk Akzhayik
matchday 25 B. Podgorica Buducnost Podgorica 1:0 FK Iskra Danilovgrad Iskra D.
  OFK Petrovac OFK Petrovac 0:2 FK Jezero FK Jezero
  Sutjeska Niksic FK Sutjeska Niksic 1:1 Rudar Pljevlja Rudar Pljevlja
  OFK Titograd OFK Titograd 0:2 FK Zeta Golubovac Zeta Golubovac
  FK Podgorica FK Podgorica 0:3 FK Decic Tuzi FK Decic Tuzi
matchday 2 Loko Tashkent Lokomotiv Tashkent 1:2 Navbahor Namangan Navbahor
  Sogdiana Sogdiana Jizzakh 1:0 Turon Yaypan FK Turon
  Nasaf Qarshi Nasaf Qarshi 1:1 FK AGMK Olmaliq AGMK Olmaliq
matchday 25 M. Petah Tikva Maccabi Petah Tikva 0:0 Hapoel Beer Sheva H. Beer Sheva
  B. Jerusalem Beitar Jerusalem 2:1 Hapoel Kfar Saba H. Kfar Saba
  Bnei Yehuda Bnei Yehuda Tel Aviv 0:2 Maccabi Haifa Maccabi Haifa
matchday 29 Pécsi MFC Pécsi MFC 0:2 Debreceni VSC Debrecen
  Debreceni EAC Debreceni EAC 1:2 Szeged-Csanád - GA Szeged
  Kazincbarcika Kazincbarcikai SC 1:0 Békéscsaba 1912 Elöre SE Békéscsaba
  Soroksár Soroksár SC 5:4 Budaörsi SC Budaörs
  Dorog Dorogi FC 0:0 Szombathelyi Haladás Haladás
  Nyíregyháza Nyíregyháza Spartacus 0:0 Szentlőrinc SE Szentlőrinc SE
  FC Ajka FC Ajka 2:0 Szolnoki MÁV FC Szolnok
  Kaposvár Kaposvári Rákóczi FC 1:1 BFC Siófok BFC Siófok
  ETO FC Győr ETO FC Győr 1:1 Aqvital FC Csákvár Csákvár
  Vasas FC Vasas FC 1:1 Gyirmót FC Győr Gyirmót FC
matchday 21 Hutnik Krakow Hutnik Krakow 0:2 Lech Poznan II Lech Poznan II
matchday 17 Celta Vigo B Celta Vigo B 0:3 Deportivo de La Coruña Dep. La Coruña
  Covadonga CD Covadonga 1:0 Cultural Leonesa CyD Leonesa
  Valladolid B Real Valladolid B 1:0 Real Oviedo Vetusta Oviedo Vetusta
  Salamanca CF Salamanca CF UDS 2:1 Unionistas CF Unionistas CF
  Pontevedra Pontevedra CF 3:0 Coruxo FC Coruxo FC
  Marino Luanco Marino Luanco 0:0 Sporting de Gijón B Sporting B
  Burgos CF Burgos CF 1:0 CD Lealtad CD Lealtad
  Zamora CF Zamora CF 1:1 SD Compostela SD Compostela
  Calahorra CD Calahorra 4:1 CA Osasuna Promesas CA Osasuna Prom
  UD Mutilvera UD Mutilvera 0:1 CD Ebro CD Ebro
  SD Logroñés SD Logroñés 0:4 CD Tudelano CD Tudelano
  CD Izarra CD Izarra 1:0 Haro Deportivo Haro Deportivo
matchday 20 Arenas Club Arenas Club 0:1 SD Amorebieta SD Amorebieta
  Barakaldo CF Barakaldo CF 3:1 Bilbao Athletic Bilbao Athletic
  Real Sociedad B Real Sociedad B 2:0 Club Portugalete Portugalete
  UD Ibiza UD Ibiza 1:1 Penya Deportiva Santa Eulalia Penya Deportiva
  Hércules CF Hércules CF 0:1 Atlético Levante UD Atl. Levante
  Atzeneta UE Atzeneta UE 0:1 CD Alcoyano CD Alcoyano
  RCD Espanyol B RCD Espanyol B 0:1 FC Barcelona B FC Barcelona B
  Orihuela CF Orihuela CF 2:4 Villarreal CF B Villarreal CF B
  UE Cornellà UE Cornellà 2:0 CF Badalona CF Badalona
  CE L’Hospitalet CE L’Hospitalet 1:2 AE Prat AE Prat
matchday 17 Recr. Huelva Recreativo Huelva 2:2 UD Tamaraceite UD Tamaraceite
  Las Palmas Atl. Las Palmas Atlético 2:1 CD Marino CD Marino
  R. B. Linense Real Balompédica Linense 0:1 Algeciras CF Algeciras CF
  Yeclano Yeclano Deportivo 0:2 Recreativo Granada Recre Granada
  Lorca Deportiva CF Lorca Deportiva 0:4 Sevilla Atlético Sevilla Atl.
  San Fernando CD San Fernando CD 0:0 Marbella FC Marbella FC
  Betis B Betis Deportivo Balompié 4:0 Linares Deportivo Linares
  UCAM Murcia UCAM Murcia CF 1:1 Real Murcia CF Real Murcia
  CD El Ejido CD El Ejido 2012 0:1 Córdoba CF Córdoba CF
  Sanluqueño Atlético Sanluqueño 2:1 Cádiz CF B Cádiz B
  Getafe CF B Getafe CF B 1:1 Las Rozas CF Las Rozas CF
  R. Majadahonda CF Rayo Majadahonda 2:1 UD San Sebastián de los Reyes UD Sanse
  CF Talavera CF Talavera de la Reina 3:0 Villarrubia CF Villarrubia CF
  Extremadura Extremadura UD 2:1 UD Melilla UD Melilla
  Navalcarnero CDA Navalcarnero 0:2 DUX Internacional de Madrid Inter de Madrid
  CD Badajoz CD Badajoz 1:0 Mérida AD Mérida AD
  CD Don Benito CD Don Benito 2:1 UD Socuéllamos Socuéllamos
  UD Poblense UD Poblense 1:1 Atlético Baleares Atl. Baleares
  RM Castilla Real Madrid Castilla 3:1 Atlético Madrid B Atl. Madrid B
matchday 15 Spittal/Drau SV Spittal/Drau 2:00 PM SC Kalsdorf SC Kalsdorf
matchday 27 Altglienicke VSG Altglienicke postponed FSV Union Fürstenwalde U. Fürstenwalde
  Chemie Leipzig BSG Chemie Leipzig postponed FC Viktoria 1889 Berlin Viktoria Berlin
  Optik Rathenow FSV Optik Rathenow postponed BFC Dynamo BFC Dynamo
  TeBe Berlin Tennis Borussia Berlin postponed SV Babelsberg 03 Babelsberg 03
  FSV Luckenwalde FSV 63 Luckenwalde postponed FC Carl Zeiss Jena Carl Zeiss Jena
  Lichtenberg 47 SV Lichtenberg 47 postponed Germania Halberstadt G. Halberstadt
  Bischofswerda Bischofswerdaer FV 08 postponed Berliner AK 07 Berliner AK
 
Energie Cottbus FC Energie Cottbus postponed 1.FC Lokomotive Leipzig Lok Leipzig
  ZFC Meuselwitz ZFC Meuselwitz postponed VfB Auerbach VfB Auerbach
 
Chemnitzer FC Chemnitzer FC postponed Hertha BSC II Hertha BSC II
  SC Freiburg II SC Freiburg II 3:0 SG Sonnenhof Großaspach Sonnenhof-Gr.
matchday 14 Naestved BK Naestved Boldklub 2:1 Slagelse B&I Slagelse
matchday 6 Sanarate FC Sanarate FC 3:2 Deportivo Guastatoya Guastatoya
  Malacateco CD Malacateco 1:1 Deportivo Iztapa Iztapa
  Antigua GFC Antigua GFC 0:0 Santa Lucía Cotzumalguapa FC Santa Lucía C.
matchday 13 Guadalupe FC Guadalupe FC 0:3 CS Cartaginés Cartaginés
  LD Alajuelense LD Alajuelense 0:0 Limón FC Limón FC
  ADR Jicaral ADR Jicaral 0:0 Deportivo Saprissa Saprissa
  Pérez Zeledón Municipal Pérez Zeledón 1:1 Santos de Guápiles FC Santos FC
matchday 4 Alianza FC Alianza FC Panama 0:1 Tauro FC Tauro FC
matchday 23 Rielasingen 1.FC Rielasingen-Arlen postponed Stuttgarter Kickers Stuttg. Kickers
  FC Hanau 93 FC Hanau 93 postponed FSV Fernwald FSV Fernwald
  SV 1910 Neuhof SV 1910 Neuhof postponed SV Rot-Weiss Walldorf RW Walldorf
  FC Eddersheim FC Eddersheim postponed SV Buchonia Flieden Buch. Flieden
  VfB Ginsheim VfB Ginsheim postponed SV Zeilsheim SV Zeilsheim
matchday 18 SV Eilendorf SV Eilendorf postponed Viktoria Arnoldsweiler Arnoldsweiler
  Freialdenhoven SC Borussia Freialdenhoven postponed SV Deutz 05 SV Deutz 05
  Glesch-Paffend. BC Viktoria Glesch-Paffendorf postponed VfL Vichttal VfL Vichttal
  SV Breinig SV Breinig postponed SpVg Frechen 20 Frechen 20
  Spvg Wesseling Spvg Wesseling-Urfeld postponed VfL Alfter VfL Alfter
  Siegburger SV Siegburger SV 04 postponed FC Pesch FC Pesch
  BW Friesdorf FC BW Friesdorf postponed FC Hürth Hürth
  Fortuna Köln II SC Fortuna Köln U23 postponed FC Hennef 05 Hennef 05
matchday 30 SF Baumberg SF Baumberg postponed SSVg Velbert 02 Velbert 02
  Niederwenigern SF Niederwenigern postponed SpVgg Sterkrade-Nord Sterkrade-Nord
  1.FC Kleve 1.FC Kleve postponed 1.FC Mönchengladbach 1.FC M'gladbach
  Ratingen 04/19 Ratingen 04/19 postponed 1.FC Bocholt 1.FC Bocholt
  SC Velbert SC Velbert postponed 1.FC Monheim 1.FC Monheim
  Schonnebeck SpVg Schonnebeck postponed Cronenberger SC Cronenberger SC
  Union Nettetal SC Union Nettetal postponed TV Jahn Hiesfeld Jahn Hiesfeld
  FSV Duisburg FSV Duisburg postponed TVD Velbert TVD Velbert
  DJK St. Tönis DJK Teutonia St. Tönis postponed Schwarz-Weiß Essen SW Essen
  TuRU Düsseldorf TuRU Düsseldorf postponed FC Kray <